Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Terrorist Takedown i inne podobne

Polecane posty

To ja powiem że mi się Terrorists Takedown podobało. :) A przynajmniej jedna część - Konflikt w Mogadiszu. Kupiłem to już, uuu, chyba ze 3-4 lata temu i muszę przyznać, że jak na taką bardzo średniej klasy budżetówkę to mi się podobało. :P Przeszedłem całą (jak "przystało" na taką grę nie była zbyt długa...) ale muszę przyznać, że chwilami nie była taka łatwa. Głównie przez AI, jak moi "koledzy" z zespołu wychodzili w sam środek ognia, lub tak samo bywało z informatorem którego miałem bronić. ^^ Ale już np. po kupieniu Terrorists Takedown 2 (muszę przyznać, że po całkiem udanym KwM miałem małe nadzieje na coś ciekawego) przestałem grać po chyba 5 minutach od włączenia gry. Zraziła mnie dla siebie. Już od dawna nie kupuje takich produkcji. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam TT2 z dwóch powodów to była pierwsza gra jaką kupiłem po zmianie sprzętu na lepszy, a po drugie ta reklama w telewizji zmiażdżyła wszystko :D . Sama w sobie gra nie była aż tak zła. Wiem może wyglądam na masochistę, ale czasami warto w takie gry zagrać. Fajnie się strzelało dodatkowo fajnie, że nie było apteczek tylko samoregeneracja dzięki której lepiej się grało, a magazynek bardzo długo się czasami ładował. Po drugie inteligencja przeciwników lekko zwyciężyła z przeterminowanym jogurtem bo chowali się, zaskakiwali i atakowali grupką jak mogli. Oczywiście wygląd przeciwników był taki sam nie było żadnej różnicy, ale bawiło zawsze, że klękali z bronią w górze odstrzeliwując nas myśląc, że jest się schowanym :D. Wulgaryzmy z grze troszkę przeszkadzały z jednej strony ostre teksty których by się nie powstydził pirat z Karaibów z drugiej strony wielokrotnie powtarzanie tych samych wulgaryzmów bez żadnego powodu pokazywało brak kultury osobistej ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...