Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Drakoni

Armed Assault 2 - odpalenie patcha z płytki CDA

Polecane posty

Tak więc chciałem sobie wypróbować gierkę ze starszych płyt CDA, biorę Arma2, instaluję, menu CDA nalega żeby użyć dołączonego na płycie patcha, więc tak robię..i się zaczyna

-odpalanie patcha z menu w praktyce nie działa - antywir pyta czy zezwolić procesowi menu na odpalenie patcha, ale mimo zezwolenia proces patcha nie startuje

ok..tak na wszelki wypadek kopiuję patch na pulpit..jakoś dziwnie szybko się skopiował i odpalam ręcznie

-gdzieś tak przy 39% wyskakuje błąd, że coś z plikiem "addons/animals2.pbi" jest nie tak i pewnie patch jest zepsuty

próbuję reinstalki gry, kopiuję patch na dysk tym razem jakimś commanderem..tym razem kopiuje się powoli jak przystoi jego rozmiarowi..lipa. znowu przy 39% ten sam błąd

czy to możliwe, że faktycznie z plikiem na płytce coś się zepsuło i powinienem szukac patcha po sieci czy jest jeszcze inne wytłumaczenie problemu?

zaznaczam, że przy odpalaniu patcha grzecznie zgodnie z zaleceniami wszystko inne (no poza antywirem, ale ten dostaje polecenie traktować patch jak instalator/aktualizator) wyłączyłem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie okazało się, że ten przemiły patch z CDA po wykrzaczeniu się jeszcze dał znać checkdiskowi że coś jest nie tak z całą partycją..a ten ochoczo rozwalił mi ustawienia uprawnień na wszystkich plikach tamże

jaka radość..i nawet reklamować nie ma co bo:

a)a weź człowieku udowodnij że to właśnie przez błąd na płycie

b)sam jestem serwisantem więc reset uprawnień mam za darmo..tylko te nerwy i czas

ech, jeszcze teraz weź ściągaj coś powyżej 100mb przez aero2, no trudno, próbuję raz ostatni z tym ściągniętym

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...