Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szakiper

[pilne!]Dziwny problem w połączeniem

Polecane posty

Witam!

Mój tato jest obecnie w niemczech, podczas gdy ja siedzę w polsce. Zabrał on ze sobą laptopa wraz z modemem USB Kiano Q6280. Ma on kartę sim z niemieckiej sieci e-plus.

Jeszcze dziś rano normalnie rozmawialiśmy przez Skype, moj tato miał połącznenie. Teraz jednak, tego połączenia nie ma, a z te "schodki" od połączenia w lewym dolnym rogu zmieniają się na ekranik. Zresztą w samym programie też pokazuje mu się, że jest połączony.

Gdy wchodzi w przeglądarkę, to nieważne co stara się załadować pokazuje mu, że strona jest niedostępna i mimo, że ma Skype włączony to my widzimy go jako niedostępny. Co może nie działać? A jeszcze rano rozmawialiśmy przez skype.

Środki na karcie raczej nie mogły się skończyć, ponieważ nie używał tego internetu prawie w ogóle. Tylko do 6 minutowej rozmowy wideo dziś rano.

Z tego co wiem to przy tym ekraniku pokazuje mu trójkącik z wykrzyknikiem i jak w to kliknie pokazuje mu, że jest połączony, ale brak dostępu do internetu.

Tak samo jest, gdy łączy się z siecią wi-fi na stacji benzynowej. Sieć z jaką się łączy przez modem podałem. Jest to e-plus.

Dał radę się połączyć jeszcze wieczorem, ale po pół godzinie rozmowy na skype zawiesiło połączenie i nie da się teraz go odzyskać.

Resetował komputer, próbował rozwiązywać problemy za pomocą Windowsa i nic.

A czy program coś wyświetla, to ciężko wyciągnąć, bo jest on po angielsku (bez możliwości zmiany języka), on w ogóle angielskiego nie zna.

Proszę pomóżcie, sam jestem w tym laikiem, a moj tato już kompletnie.

Raz to działa, a raz nie. Teraz uzyskuje połączenie z internetem,jest połączony. Ale pokazuje mu brak dostępu do internetu.

Co jest? Co ewentualnie można zrobić? Zrobił przywracanie systemu, zainstalował sterowniki i program od modemu jeszcze raz. Poleciłem żeby wpisał ipconfig /release w "Uruchom".

Proszę o pomoc! Lepszy skype niż płacić 500zł na telefony co miesiąc. sad.png

Proszę o szybką pomoc!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...