Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kilq

Rozwiązany: Skyrim Hearthfire - wywala do pulpitu

Polecane posty

Witam, jako że blokada regionalna na na DLC do Skyrim została otwarta pod wpływem emocji kupiłem Herthfire na Steamie. Pliki pobrane i odpalam. Niestety grę wywala do pulpitu (grafika Bethesdy, zaraz ma pokazać się menu i wtedy wywala - nie mogę nawet dostać się do menu). Odpalam jako wersja kinowa - nie działa, to samo. skyrim.ini język zmieniam na angielski - to samo. Sprawdzam spójność plików gry, pobiera 2 pliki, jeden 752 bitów, drugi 1.4 KB. Odpalam ponownie i dalej problem. Tu skończyłem kombinować i wyłączyłem pliki Hearthfire, działa, włączam je - nie działa. Zainstalowałem grę ponownie dalej te same problemy. Nie mogę wykminić co teraz robić. Mam Win7, aktualne sterowniki grafiki i nerwy co mnie szarpią. Inne mody działają. To [beeep] jednak nie. Ma ktoś jakiś pomysł co dalej robić ? Czekam z nadzieją że na Wielkanocnej promocji może być przecena na dlc do Skyrima, i planowałem w ogóle zakupić Downguard, a potem może Dragonborn, wtedy sprawdzę czy z innymi modami gra mi działa. Jeśli miał ktoś podobny problem to proszę niech napiszę to coś będę kombinować. Z góry dzięki na pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj opisy używanych modów, niektóre mogą nie być kompatybilne z Heartfire a inne wymagać pobrania dodatkowej łatki. Pomocny może okazać się też program BOSS - ustawi pliki .esp w dobrej kolejności i poinformuje o niektórych błędach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sobie z tego sprawę ale aby wyłączyć DLC jakim jest Herthfire wchodzę w Luncherze w pliki lokalne gdzie mogę wyłączyć mody jak i dlc (Herthfire i wydaje mi się że Downguard także). Że mody mogą być niekompatybilne to wiem ale ja grę odinstalowałem bo zresztą na razie modów nie instalowałem oprócz tego na robienie strzał. A i jeśli zmienię we właściwościach język na angielski to gra włącza się normalnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...