Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

le_Fey

Którą warto kupić GF GTX 660 , 660Ti czy 670?

Polecane posty

Mam płytę głw. Gigabyte GA -MA 770T , procek AMD Pehnom II x4 955, i grafikę GTX 275 896MB , 4GB RAm ddr3 2x2gb 1333MHz

chciałbym wstawić GF GTX 660, 660Ti lub 670 i oczywiście cena gra tu rolę icon_smile.gif

poradźcie w co warto zainwestować przy mojej konfiguracji kompa, czy skok jakosciowy miedzy 660 a 670 w grach będzie mocno zauważalny? - czy brać 660 czy niewiele droższego 660Ti z 2GB ale znowu 660Ti z 3GB RAm to już blisko ceny 670 - omg, poradźcie coś.

Gram przede wszystkim w FPS-y

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok , też o tym myślałem ale wydawało mi się że procek jeszcze daje radę tutaj jest na liście jako "wydajny"

http://www.benchmark.pl/strefa/ranking-procesorow#

ale ok : jaki max procek mogę wcisnąć na moją płytę? wolałbym chociaż na kupnie płyty zaoszczędzić , ewentualnie jak komuś moja płyta głw. wyda się zbyt obrzydliwa jezyk1.gif to proszę o (rozsądny) zestaw płyta plus procek i wtedy do tego któregoś z GTX6...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na swojej plycie mozesz przejsc co najwyzej na Phenoma II X6, co w grach tak naprawde nie da Ci nic. Osoiscie bym proponowal kase odlozyc na i5-2500k + ASRock P67 Pro3, mialbys naprawde wydajny procesor z niezlymi mozliwosciami OC.

Phenomy II X4 wydajnoscia dorownuja (i to nie zawsze) topowym Core 2 Quad z 2008, takze nie dziwota, ze na dzisiejsze czasy juz szalu nie robia ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok , już jakaś wizja się wyłania - w takim razie jaką grafę dodać ( nadal jesteśmy rozsądni icon_wink.gif ) do tego i5 i ASRocka bo do Radków (które zawsze kupowałem) zniechęciła mnie polityka driverów firmy - jak gra, to drivey na GF -> nie ma problemu

na Radkach zawsze jakieś "ale" było - i trzeba było doinstalować coś dodatkowo

a w wyższość jednych nad drugimi ( lub drugich nad pierwszymi) po prostu nie wierzę i nie będę "umierał" za parę klatek w tą lub w drugą stronę icon_smile.gif

więc jakiego GF proponujecie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie ze sterownikami nie ma już problemów. Ale jak koniecznie upierasz się przy GF no to zależnie od budżetu - GTX 660, GTX 660 Ti albo GTX 670 :P W każdym z przypadków modele od Gigabyte, Sapphire czy MSI TwinFrozr będą ok.

Jeszcze podaj tylko jaki masz zasilacz na wszelki wypadek - model, marka, moc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...