Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deathcross

Steam (brakujący plik wykonywalny)

Polecane posty

Ostatnio zakupiłem cały pakiet AI War: Fleet Command, zassałem grę, i gdy nacisnąłem przycisk graj, wyskoczyło mi okienko z tekstem jak w temacie, grę usunąłem i ściągnąłem jeszcze raz. Problem wciąż ten sam, sprawdziłem spójność plików, niby wszystko ok a problem wciąż istniej. Na odpowiedź od steam'a czekam już dwa tygodnie dlatego postanowiłem napisać tutaj. Ktoś miał podobny problem? Jak go rozwiązać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mu radami sypiecie. Może jeszcze formata niech zrobi albo zmieni system na Win95?

@deathcross: Wejdź w bibliotekę gier, weź właściwości tej gry, następnie Pliki lokalne i kliknij w "Sprawdź spójność plików gry"

Steam sprawdzi wtedy czy masz wszystkie pliki, a jak nie to je pobierze i będziesz mógł grać.

Jesli jednak to nie pomoże to radzę szukać pomocy na forum Steam, a nie tutaj ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

SSA jest jednoznaczny w tej kwestii: "no refunds". Dręcz support, żeby Ci pomogli rozwiązać problem (od tego w końcu są), być może w którymś momencie w drodze wyjątku zaoferują Ci zwrot pieniędzy (podobno czasami tak robią, choć osobiście się z tym nie spotkałem, więc może to tylko miejski mit), ale za bardzo bym na to nie liczył.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...