Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Professor

Rozwiązany: Realtek HD Audio Manager przestal dzialac

Polecane posty

Witam. Mam problem zwiazany z mikrofonem i sluchawkami. Realtek przestal wykrywac to, co podlaczam do plyty glownej. Dzwiek nie przestal dzialac. Zwyczajnie, kiedy wyjmuje i wkladam wejscie od sluchawek nie ma zadnej reakcji ze strony systemu.

Ogolnie nie bylby to problem, bo sygnal wciaz jest przekazywany do mojego wzmacniacza i w sluchawkach wszystko slychac wyraznie. Gorzej jest z mikrofonem. System nie wykrywa, ze podlaczam mikrofon i przez to nie moge go w ogole uzywac.

Z jakiegos powodu Realtek HD Audio Manager nie pojawia sie tez w prawym dolnym rogu ekranu, w ukrytych ikonach. Znalazlem go w Panelu Kontrolnym, ale nie moge uruchomic bez wzgledu na to, ile razy klikam na ikone. Sprobowalem sciagnac ze strony Realteka nowe sterowniki. Dokladniej stad:

http://www.realtek.c...3&GetDown=false

Niestety, kiedy probuje zainstalowac to wyskakuje mi 'corrupted file' i nic dalej zrobic nie moge.

OS Windows 7 64bit

Plyta glowna MSI 770-C45

Ostatnio zmienilem karte graficzna z 9800GT na GTX650 Ti, ale watpie, zeby to mialo jakies znaczenie. Wczoraj usuwalem stare programy i wyrzucilem ok. 100GB danych, ale nie dotykalem niczego co mialo w nazwie Realtek...

Mozecie pomoc?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...