Skocz do zawartości

Kroniki Riddicka: Ucieczka z Butcher Bay


Yooo

Polecane posty

Ja mam trochę inny problem co reszta z tego co widzę...a mianowicie instalacja przebiegła bezproblemowo tylko niestety czasami podczas gry wywala mi taki błąd: http://img518.imageshack.us/my.php?image=blad2ss8.png ...nie ma jakiegos okreslonego czasu (czasem po 5 min a czasem po 1h gry) ani miejsca, że dokładnie w tym samym miejscu. Na początkowych etapach gry dało się to znieść bo występował on, błąd, żadko ale im bliżej końca tym bład występuje częściej...Jest na niego jakiś sposób?? z góry dzięki za pomoc :)

Mój sprzęt to: AMD Athlon XP 2600+ 1.91 GHz, 512 RAM, GeForce FX 5600, Win XP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 196
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

#Up

Solucja jest na płycie?

#topic

Siema, A wiec ja mam taki problem

w misji nr. 22 czy 23 (rdzeń Kopalni Tam gdzie Trzeba tą paczkę Zdobyć)

Nie mogę w ogóle zagadać do tego Typka który stoi za kontenerami ;s

A i Gram na Czitach Blks Nei bijdzie mnei blksss xD

Tzn,

Cdm godmode

i Cmd Giveall

Wiem ze jestem Saks : < Bo używam czitów : < Ale nei bijdzie blks : <

#Down

Myślisz że nie próbowałem?

Jestem w stanie przejść ją od nowa bez cheatów.

nie no idę sie pociąć w akcie desperacji (Taki Dzołk )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#Up

Solucja jest na płycie?

#topic

Siema, A wiec ja mam taki problem

w misji nr. 22 czy 23 (rdzeń Kopalni Tam gdzie Trzeba tą paczkę Zdobyć)

Nie moge w ogóle zagadać do tego Typka który stoi za kontenerami ;s

A i Gram na Czitach Blks Nei bijdzie mnei blksss xD

Tzn,

Cdm godmode

i Cmd Giveall

Wiem ze jestem Saks : < Bo używam czitów : < Ale nei bijdzie blks : <

Bardzo możliwe, że od Kodów coś c się popsuło. Wczytaj wcześniejszy zapis i miej nadzieje, że koleś się odezwie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą, a mianowicie nie mogę jej uruchomić! Po poprawnym zainstalowaniu klikam uruchom grę. Pojawia się na ułamek sekundy logo gry i koniec-nic się dalej nie dzieje!

Sprzęt:

P4 2.8Hz

GF7600GS 256mb

2048mb RAM

Windows XP(bez SP)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dość podobny problem. Mianowicie zainstalowałem grę jednak gdy ją włączam to komp sie restartuje . Mam najnowsze sterowniki do karty graficznej , DirectX 9.0c z listopada 2007 i uruchamiam grę z konta administratora. Co mam zrobić aby gra zadziałała??? Pomóżcie!!!!!!

Pentium 4 , 3,06Ghz , 512 RAM DDR2 , GeForce 7300GT 256, Service Pack 2, XP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś jak przejść (chyba) 20-stą misje?

Trzeba się tam prześlizgnąć koło bota i 2 strażników.

Z góry dzięki.

a powiem ci bo wlasnie to zrobilem :P

jak ci sie nie chce szukac w solucji ...

no wiec na poczatku schylony poszedlem na lewo za skrzynie

poczekalem az straznicy sobie pogadaja po czym jeden odszedl

wiec drugiemu ukrecilem łeb :)

cialo chowasz za skyrznie

pozniej przemieszczasz sie w ciemny rog ktory jest po lewej jak wychodzisz za skrzyn przy ktorych jestes :P

nastepnie czekasz az straznik nr podejdzie do miejsca straznika nr 2 idziesz za nim i ukrecasz łeb.

pozniej juz tylko wspinasz sie na skyrznie kolo bota i zeskakujesz za nim ;]

prawda ze proste? ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą, a mianowicie nie mogę jej uruchomić! Po poprawnym zainstalowaniu klikam uruchom grę. Pojawia się na ułamek sekundy logo gry i koniec-nic się dalej nie dzieje!

Sprzęt:

P4 2.8Hz

GF7600GS 256mb

2048mb RAM

Windows XP(bez SP)

Gra wymaga Windowsa XP z Servis Packiem 1 a pozostałości po zabezpieczeniach wymagają nawet Servis Packa 2. Więc tu może leżeć problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem natury "przejścia" :) Otóż, jestem na etapie gry gdzie walczymy z różnymi przeciwnikami itp.(ogólnie przed wejściem do jakiejś kopalni). Pogadałem z paroma kolesiami i zlecili mi różne zadania i tu mam problem:

1. Mam zabić wszystkich "Niebieskoskórych" - gdzie oni są?

2. Mam odzyskać od PPP(?) jakąś czerwoną tubę, wiem że w poradniku pisze, żeby podejść na stołówkę i poczekać aż ktośtam(Binks bodajże) otworzy skrytkę w ścianie. Jednak nie wiem jak go do tego sprowokować? On tylko chodzi po stołówce, czekałem pare minut ale nic z tego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem natury "przejścia" :) Otóż, jestem na etapie gry gdzie walczymy z różnymi przeciwnikami itp.(ogólnie przed wejściem do jakiejś kopalni). Pogadałem z paroma kolesiami i zlecili mi różne zadania i tu mam problem:

1. Mam zabić wszystkich "Niebieskoskórych" - gdzie oni są?

2. Mam odzyskać od PPP(?) jakąś czerwoną tubę, wiem że w poradniku pisze, żeby podejść na stołówkę i poczekać aż ktośtam(Binks bodajże) otworzy skrytkę w ścianie. Jednak nie wiem jak go do tego sprowokować? On tylko chodzi po stołówce, czekałem pare minut ale nic z tego.

ja to zostawiłem. umawiałem się na kolejne walki i tak przeszedłem dalej.

a swoją drogą czy ktoś wykonał te wszystkie misje w wieży 17?

w solucji są podane dwa sposoby przejścia: wersja z narkotykami i z bijatyką. nic o misjach pobocznych.

swoją drogą przeszedłem całą bez solucji i bez problemów.

całkiem niezła tylko trzeba ustawić coś więcej niż "normal" bo jest za łatwo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a swoją drogą czy ktoś wykonał te wszystkie misje w wieży 17?

w solucji są podane dwa sposoby przejścia: wersja z narkotykami i z bijatyką. nic o misjach pobocznych.

swoją drogą przeszedłem całą bez solucji i bez problemów.

całkiem niezła tylko trzeba ustawić coś więcej niż "normal" bo jest za łatwo.

Jak grałem za pierwszym razem w wersje od Nicolasa wykonałem te zadania. Po powrocie z kopalni wystarczy nie kierować się od razu do dalszych misji fabularnych tylko skierować sie do wierzy. Oddajesz rzeczy, meldujesz o wykonanych zdaniach i wracasz tam skad przyszedłeś by kontynuować fabułę. Jak grałem teraz to się niestety zagalopowałem i ruszyłem dalej przed siebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem taki problem jak niektórzy:

komp spełanijący maxymalne wymagania gry itp niby wszystko ok, ale gra sie wywalała na początku instalacji (crash) lub na końcu (zaleznie od humoru).

Ściągnąłem tak jak ktoś radził: riddick_update_sse.exe, tyle że nie trzeba było kopiować na dysk gry, wystarczyło uruchomić instalacje i ten plik, dodatkowo odznaczyłem podczas instalacji instalowanie dodatkowych filmików czy czegoś takiego i ruszyło.

Może to komuś pomoże...

Naprawde świetna gra, szkoda by było nie zagrać ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem 2 tematy Kronik i mojego problemu jeszcze nikt nie opisał, otóż:

Gram sobie przyjemnie i spokojnie, kiedy komp się wyłącza, pozostawiając tylko jakiś komunikat na niebieskim tle (na całym ekranie białymiu literkami wypisane są jakieś pierdoły).

Następnie trzeba zrestartować sprzęt.

Problem występuje sporadycznie czasem po 1h gry, czasem po 5min., a ostatnio przy uruchamianiu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze inny problem. Gra instaluje się bez problemowo, działa dobrze, wszystko ładnie pięknie. Ale jak kończę zadanie z pokonaniem Abotta (wyświetla się filmik jak Jones przystawia mi pistolet do głowy), wszystko ok, pokazuje się kwadracik, że wczytuje kolejny etap gry i... nic, ciemno, słychać jakieś rozmowy, ale ekran wciąż jest ciemny. Jak wcisnę Esc to słychać że menu się otwiera, ale ekran jest dalej czarny. Połowa gry działa poprawnie a potem zonk

dopiero teraz zobaczyłem daty ostatnich postów... może ktoś odpowie.

Gre mam z cd-action dvd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co maja problem z instalacja ("Game has crashed blabla").

Rozwiazanie jest glupie, ale dziala xD Przynajmniej u mnie:

Tworzycie nowego uzytkownika z uprawnieniami admina w windowsie. Koniecznie zabezpieczacie je haslem!

Teraz wystarczy sie na nie lognac i instalowac gre z plyty:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam następujący problem z gra Riddick gra instaluje sie poprawnie żadnych błędów podczas instalacji nie ma ale kiedy gra już sie zainstaluje i chcę ją uruchomić pojawia się komunikat Game has crashed i klikam potem yes i pokazuje się takie coś

http://img101.imageshack.us/img101/7610/beztytuupi3.png

Nie wiem co robić może ktoś zna rozwiązanie problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...