Skocz do zawartości

Kroniki Riddicka: Ucieczka z Butcher Bay


Yooo

Polecane posty

  • Odpowiedzi 196
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Ja podczas instalacji mam pewien problem, mianowicie jak instaluje plik (Textures.xca) wyskakuje niebieski ekran z informacją że komputer się zaraz sam zresetuje i żebym sprawdził zainstalowane oprogramowanie... z Crysisem nie miałem problemu chodzi jak złoto, a z Riddickiem mam. Może ktoś będzie wiedział na czym problem polega. Czy jest to wada pliku czy może wada systemu.

Jak ktoś będzie wiedział to bardzo bym prosił o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem Riddicka i przy próbie uruchomienia występuje taki oto problem: http://img258.imageshack.us/my.php?image=p...ddickiempl3.jpg

Sterowniki: ATI Catalyst 6.11 z styczniowej płyty CDA ubiegłego roku, direct 9.c czy jakoś tak, wiem jedynie, że znalazłem go na płycie z Gothicem 3 i jest on z sierpnia 2006...

Konfiguracja mojego komputera to:

Celeron 2 ghz, 1 gb ram, radeon 9550 128 mb shader model 2.0 ... Przeinstalowałem grę i problem nadal występuje...Pomóżcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem Riddicka i przy próbie uruchomienia występuje taki oto problem: http://img258.imageshack.us/my.php?image=p...ddickiempl3.jpg

Sterowniki: ATI Catalyst 6.11 z styczniowej płyty CDA ubiegłego roku, direct 9.c czy jakoś tak, wiem jedynie, że znalazłem go na płycie z Gothicem 3 i jest on z sierpnia 2006...

Konfiguracja mojego komputera to:

Celeron 2 ghz, 1 gb ram, radeon 9550 128 mb shader model 2.0 ... Przeinstalowałem grę i problem nadal występuje...Pomóżcie.

Może po prostu masz za duzo programów uruchomionych? :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem. pO kliknięciu na ikonę gry pojawia mi isę komunikat że gra operuje system GDL i takie tam potem wyświetla isę nowe okno z napisem:

ta aplikacja wymaga Open GL 1,3

Nastęnie pojawia się okno z ,,adresem" zainstalowania gry i gra isę nie włącza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takowy problem.Jak chcę instalnąć gierkę(czy to z płyty przez setup czy z menu cda) to wyskakuje takie coś:

Microsoft Visual C++ Runtime Library

Runtime Error!

Program: ...empSbz814EEa71-CA57-40a6-889DE5066928Autorun.exe

This application has requested the Runtime to terminate it in an usual way.

Please contact the application's support team for more information.

(wszystko oprawione oczywiście w tą "piękną" windowsowską ramkę)

P.S.Sprawdzałem płytkę na laptopie braciaka i wszystko działało.

Dzięki z góry za wszelkie info lub rozwiązania....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3kowal, dziudziu13 -> Spróbujcie skopiować plik / pliki instalatora na dysk i z dysku odpalić instalkę.

Jeśli wystąpi błąd przy kopiowaniu to znaczy że:

- Wasz napęd nie radzi sobie z odczytem płyty

lub

- płyta jest uszkodzona.

Tak czy siak sugeruję sprawdzić ją w innym napędzie, najlepiej w jakimś nowym. Jeśli problemu nie będzie, to macie problem z napędami. Jeśli znów nie da się skopiować płyty, to macie podstawę do reklamacji (aczkolwiek lepiej przed odsyłaniem sprawdzić na jeszcze innym napędzie, tak dla pewności).

Dudeson -> A twój komputer to... Proroków tu nie ma, podaj dokładnie jaki masz sprzęt z naciskiem na kartę graficzną.

Leonidasas -> Spróbuj skopiować plik(i) instalatora na dysk. Skoro na laptopie chodzi, to prawdopodobnie Twój napęd optyczny nie daje rady.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leonidasas -> Spróbuj skopiować plik(i) instalatorz na dysk. Skoro na laptopie chodzi, to prawdopodobnie Twój napęd optyczny nie daje rady.

Niestety nic nie pomogło...

Jeżeli chodzi o odtwarzanie to wszystko inne śmiga(np.shadowrun i inne zasoby), więc w takim razie tylko riddicka nie odczytuje.Ja celuję w ten głupi autorun...

Napęd optyczny też mi nie szwankuje...no nie wiem - w pon. zadzwonię jeszcze do reklamacji(bo co mi zostaje , chętnie zagrałbym w Riddicka po obejrzeniu "Pith Blacka" niedawno)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Niziołek

Ja mam taki błąd, że jak włączam Riddicka to na LCD wyświetla się coś takiego:

Poza zasięgiem pracy

44.3Hz/80Hz (czy jakoś tak)

Co mam zrobić?

P.S. Mam LG L1919S, a częstotliwość to od 60Hz do 150Hz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...