Jump to content

Leonidasas

Forumowicze
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Leonidasas

 • Birthday 10/11/1990

Sposób kontaktu

 • AIM
  9595869
 • Strona WWW
  http://
 • ICQ
  0

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Gdańsk/Olsztyn/Piekło(czasami)
 • Zainteresowania
  RPG, Fantastyka, S-F, Historia, Militaria, LARP'y, Gry Bitewne

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Rome: Total War, Medieval: Total War, Datne's Inferno, Seria Dawn of War, Seria Call of Duty
 • Ulubiony gatunek gier
  RPG
 • Konfiguracja komputera
  Rzęzi, ale tragedii nie ma :P
 1. Leonidasas

  Kroniki Riddicka: Ucieczka z Butcher Bay

  No to już nie wiem kompletnie co mam robić.Instaluje te blibliteki i wyskakuje znowu: Microsoft Visual C++ 2005 Redistributable Command line option syntax error.Type Command /? for Help. Ok Chyba nici z grania w Riddicka.Dzięki za wszelką pomoc swofford.
 2. Leonidasas

  Kroniki Riddicka: Ucieczka z Butcher Bay

  No,hmm.....jakby to powiedzieć.Kilka rzeczy potrafię robić w kompie , ale biblioteki to dla mnie głęboka woda.Uruchamiam te biblioteki i każe mi podać folder gdzie mam to instalnąć(wybieram np.C).Pojawiają mi się tam dwa podobne pliki(znaczy sie o podobnym rozszerzeniu co pierwszy), klikam na jeden coś się kopiuje na dysk i znika w czeluściach kompa, a w drugim po zaakceptowaniu licencji(czy coś takiego ,w każdym razie jak w pierwszym ściągniętym pliku) coś się instaluje i wyskakuje: Microsoft Visual C++ 2005 Redistributable Command line option syntax error.Type Command /? for Help. Ok Niestety po moim użyciu tych bibliotek-czy co to jest- problem z Riddickiem dalej występuje.Jeżeli możesz poradzić jak mam tego użyc to będę po stokroć dzięki.
 3. Leonidasas

  Kroniki Riddicka: Ucieczka z Butcher Bay

  Dzięki z góry, spróbuję.
 4. Leonidasas

  Kroniki Riddicka: Ucieczka z Butcher Bay

  A ja mam takowy problem.Jak chcę instalnąć gierkę(czy to z płyty przez setup czy z menu cda) to wyskakuje takie coś: Microsoft Visual C++ Runtime Library Runtime Error! Program: ...empSbz814EEa71-CA57-40a6-889DE5066928Autorun.exe This application has requested the Runtime to terminate it in an usual way. Please contact the application's support team for more information. (wszystko oprawione oczywiście w tą "piękną" windowsowską ramkę) P.S.Sprawdzałem płytkę na laptopie braciaka i wszystko działało. I tak:Mam Alkohola 120%(nie wiem czy to ma wpływ), napęd jest wystarczający , wymagania gry też, path koelgi parę postów wyżej nic mi nie daje...co mam robic??
 5. Leonidasas

  Kroniki Riddicka: Ucieczka z Butcher Bay

  Niestety nic nie pomogło... Jeżeli chodzi o odtwarzanie to wszystko inne śmiga(np.shadowrun i inne zasoby), więc w takim razie tylko riddicka nie odczytuje.Ja celuję w ten głupi autorun... Napęd optyczny też mi nie szwankuje...no nie wiem - w pon. zadzwonię jeszcze do reklamacji(bo co mi zostaje , chętnie zagrałbym w Riddicka po obejrzeniu "Pith Blacka" niedawno)
 6. Leonidasas

  Kroniki Riddicka: Ucieczka z Butcher Bay

  A ja mam takowy problem.Jak chcę instalnąć gierkę(czy to z płyty przez setup czy z menu cda) to wyskakuje takie coś: Microsoft Visual C++ Runtime Library Runtime Error! Program: ...empSbz814EEa71-CA57-40a6-889DE5066928Autorun.exe This application has requested the Runtime to terminate it in an usual way. Please contact the application's support team for more information. (wszystko oprawione oczywiście w tą "piękną" windowsowską ramkę) P.S.Sprawdzałem płytkę na laptopie braciaka i wszystko działało. Dzięki z góry za wszelkie info lub rozwiązania....
×