Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Raphael

Battlefield 1942

Polecane posty

Co tu tak cicho gierka fajna, wymagania ma takie że każdy wyśmieje i odpala na nowszych systemach niż 98 albo XP (z oryginałem byłby już problem)

Dobry moment do zapoznania się z grą jeżeli się nie miało okazji lub dla młodych graczy by zapoznać się z klasyką za darmo

Wiem że grafika troszkę się zestarzała, ale bardziej rozbudowanego fpsa ciężko szukać

na jednej mapce można pływać ubootem, bawić się samolocikami (wyposażone w 2 bomby zrzucane jednocześnie, 1 albo w torpedy), lotniskowcem, niszczycielem / krążownikiem, PT Boat (łódź torpedowa śmierć dla każdego statku), barki desantowe działa nabrzeżne i PLOT i cały arsenał lądowy (od czołgu po artylerię np. WESPE)

Ciekawsze jednostki i budynki

B 17 Latająca forteca (pilot i 3 strzelców pokładowych oraz 6 bomb na jeden zrzut )

Potrafi lecieć bardzo wysoko poza zasięg myśliwców

us_b17.gif

Hanomag Sdkfz.251 (pojazd półgąsienicowy, zaopatrzeniowy i leczący)

Alternatywne zastosowanie jako mobilna obrona przeciw lotnicza (potrzeba strzelca walącego krótkimi seriami)

ger_hanomag.gif

Organki Stalina

nie widziałem jeszcze, bo latam na cieplejszych mapkach

walki w afryce i na Pacyfiku ( Wake, Iwo Jima, Perl Harbour )

rus_katyusha.gif

U-Boat Type VII Cjap_uboat.gif

Junkers Ju 87B Stuka (myśliwiec nurkujący, każdy przeciwnik jak słyszy wycie syreny pod sztukasem to ucieka gdzie pieprz rośnie (szczególnie że 2 bombki spadają na raz)

ger_stuka.jpg

A6M Zeke/Zero (Mitsubishi)

jap_zero.gif

Działa nabrzeżne niszczą każdego kto podpłynie/ podleci zbyt blisko (piękny widok jak myśliwiec bombardujący obrywa z takiego działa)

Radary (standardowy obrotowy) z działkiem plot. (działa tylko jak ktoś w nim siedzi)

Ostrzelany desant amerykanów na Wake (ustawienia graficzne wszystko na max)

178786921.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...