Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MarkoPolo2

Myszka do 300 zł.

Polecane posty

To nie jest dowód na słabą budowę tylko na to że miałeś pecha rąbnąć myszką pod złym kątem, równie dobrze mogę winić mysz za to że coś pęknie kiedy spadnie z wysokości 2m na beton =.=

Aha, a rozumiem że kiedy z chociażby Mamby, czy Abyssusa ludziom (w tym mi) odchodzi powierzchnia na której trzyma się myszkę, jest to wina zbyt dużego stężenia tlenu w powietrzu?

A akceleracja wsteczna jest wynikiem tego że nie umiem grać i zbyt szybko ruszam myszką?

Cóż, na dobrych myszkach z Avago 3080 i 9500 ten problem nie występuje.

Abyssus i inne na Avago 3688 jeszcze ujdą, ale Imperator ma Twin-Eye który jest dużo gorszy (aczkolwiek Razer dał badziewną resztę elektroniki do myszek z 3688, żeby ludzie zbyt szybko się nie połapali że topowe myszki Razera mają słabe sensory).

a koła wręcz prostokątne, etc to

Nie umiesz rysować kół w paincie?

Bo nie wiem co tu ma sensor do gadania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest dowód na słabą budowę tylko na to że miałeś pecha rąbnąć myszką pod złym kątem, równie dobrze mogę winić mysz za to że coś pęknie kiedy spadnie z wysokości 2m na beton =.=

Aha, a rozumiem że kiedy z chociażby Mamby, czy Abyssusa ludziom (w tym mi) odchodzi powierzchnia na której trzyma się myszkę, jest to wina zbyt dużego stężenia tlenu w powietrzu?

A co to ma niby do rzeczy z faktem że uderzył myszką w kant pod pechowym kątem i przycisk się zacina? Poza tym mowa o Imperatorze, a nie Mambie czy Abyssus'ie =.="

A akceleracja wsteczna jest wynikiem tego że nie umiem grać i zbyt szybko ruszam myszką?

Cóż, na dobrych myszkach z Avago 3080 i 9500 ten problem nie występuje.

Co do czego . . .

Abyssus i inne na Avago 3688 jeszcze ujdą, ale Imperator ma Twin-Eye który jest dużo gorszy (aczkolwiek Razer dał badziewną resztę elektroniki do myszek z 3688, żeby ludzie zbyt szybko się nie połapali że topowe myszki Razera mają słabe sensory).

Po raz kolejny co to ma do Imperatora? A o Abbysus'ie od tak wspomniałem . . . ehh.

Nie umiesz rysować kół w paincie?

Bo nie wiem co tu ma sensor do gadania.

Skoro nie umiesz czytać ze zrozumieniem to najwidoczniej dalsze tłumaczenie na czym polega prosty test na sprawdzenie czy sensor wykazuje problemy z interpolacją wsteczną nie ma sensu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz pytanie czy dobrze wybrałem corsair m60 czy lepiej wziąść Gigabyte Krypton czy coś od razera czy roccata a może coś innego.(Mam mętlik w głowie smile_prosty.gif)Awago 9500 jest na prawdę dobrym sensorem.W m60 mam przycisk "snajpera" a w np. kryptonie wymienne ślizgacze.Boję się bo według wielu osób które użytkują myszkę corsair m60 farba z przycisku snajpera się zmywa, a dokładniej celownik i dzieje się tak też z logo. Ale ma aluminiowy szkielet(Co powinno zapewnić wytrzymałość).Na ilość DPI nie patrze. A nie napisałem na początku: jestem praworęczny.(I profilowanie jest mile widziane, ale nie konieczne)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klawka Microsoftu X4 jest dobra, znam sporo osób, które jej używają z powodzeniem do grania, sam posiadam X6, którą wybrałem ponad X4 tylko dlatego że ma modularną budowę i "kalkulator" mogę odłączyć XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już miałem kupic na agito kiedy klawiatura stała sie nie dostępna a cena myszki wzrosła:(.Na morele jest klawierka myszki nie ma wszędzie indziej drogo.Mam pecha dosłownie.Jeszce chwila i zastępczy gryzoń trafiłby na ścianę,ale się powstrzymałem bo potem nie było by czym klikać:).

Możecie polecic inna klawiaturą bardziej dostępną?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że jestem wybredny :). Na morele są klawiatury nie ma M60. Na agito jest m60 ale klawierek nie ma :(. Chyba wybiorę inna myszkę dostepna na morele. Jaka polecicie bo nie chcę przez to znowu przechodzić.Budżet do 250-270 na morele. Z góry dziekuje i jescze raz przepraszam.

Dzięki ale myszka jag dlamnie za mało ergonomiczna.Ale klawiaturka super.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ostatnio wybierałem myszkę to kupiłem Steelseries Sensei Raw i nie żałuję, bo sprawuje się przyzwoicie. Dobra czułość, szybkość i ergonomia. Jednak gdybym miał możliwość cofnięcia zakupu, to dopłacił bym tą stówkę i zamówił Steelseries Sensei. Sensor ten sam, ale znacznie większe możliwości konfiguracji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten przycisk "snajpera" w ogóle się do czegoś przydaje? Pytam bo cały ten pomysł wydaje mi się lekko zbędny gdyż jeżeli komuś zależy na precyzji to i tak gra cały czas na czułości od 1800dpi w dół (500-1000Hz). Przyzwyczajony gracz bez problemu będzie celnie strzelał bez żadnych dodatkowych przycisków, które tylko stanowią stratę czasu podczas szybkiej akcji w FPS'ch.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BladyPiter

A w co grałeś że tak zapytam bo ja osobiście słyszałem od graczy BF3/COD i kilku CS'owców że to bezużyteczny dodatek dla wyciągnięcia większej kasy, a jeżeli ktoś nie potrafi celować precyzyjnie to taki "guzik" nie pomoże. Ogólnie sam nie widzę sensu jego istnienia przy odpowiednim ustawieniu (dobrej) myszki, ale byłem ciekaw co inni myślą wink_prosty.gif

Edit:

@MarkoPolo2

Taka klawka przyda Ci się jeżeli potrzebujesz dodatkowych klawiszy, czyli decyzja zależy jedynie od Twoich potrzeb. IMO dla kogoś kto gra w MMO pełną gębą owszem przyda się, dla FPS'owcy biggrin_prosty.gif zbędna rzecz.

Ps. Dlatego proponowałem CM Storm Recon, która ma te kilka dodatkowych klawiszy, ale bez przesady ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...