Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tomi8191

Słuchawki do grania ~150zł

Polecane posty

Witam.

Po długim czasie użytkowania moje Creative Fatality wyzionęły ducha, przetarty kabel, nadgryziony, urwany, zniekształcony dźwięk itp. Wiec czas kupić nowe porządne nauszne słuchawki z mikrofonem do grania i gadania. Tu własnie mam problem jakie wybrać ? Będą one głownie służyć do grania, bardzo rzadko do jakieś muzyki posłuchania, ale głownie do gier. Ważne jest też, że Skype używam zawsze gdy gram więc dobrej jakości mikrofon z tymi wszystkim bajerami typu: redukcja szumu itp. mają być wygodne ponieważ są to długie sesje ;) Kabel nie musi być bardzo długi ale za to ma być wytrzymały. I to chyba wszystkie moje oczekiwania, budżet około 150 zł Allegro odpada.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No najlepszym wyborem tactic3d alpha ale one są słabo wykonane i jakoś super długo ci nie pożyją, ew. możesz dopłacić do tactic3d sigma ale nie słuchałem ich i nie wiem czy są tak dobre jak alpha, wbrew pozorom zmiana przetwornika na 50mm może mieć różne skutki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe słuchawki można powiedzieć ze w moim typie smile_prosty.gif Tylko nie wiem za bardzo czym się różnią widzę tylko że cena inna z dość sporą różnicą. Chodzi o przetworniki taka różnica o 10mm ? Można trochę jaśniej na co ta wielkość wpływa ? Bo w tych tematach zielony jestem. Zauważyłem ze mają bardzo fajny typ kabla, miałem taki w słuchawkach do nokii i wiem ze jest prawie niezniszczalny ;P Jeszcze pytanie mikrofon jest odłączany czy stały ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...