Skocz do zawartości
RoZy

Mass Effect (seria)

Polecane posty

Źle się wyraziłem "Ten" miałem na myśli DLC z Hammerhead'em jestem userem Sieci Cerberusa i mam wszystkie DLC ;]

Mam nadzieje, że będzie to ktoś w rodzaju HK był świetny, te jego teksty z worami mięcha xD tyle, że w ME nie ma jak się okazać, że to Shepard go zbudował. (jeżeli ktoś grał w KOTORA to wie o co chodzi).

Edytowano przez Argaris
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia ! HK był dobry hehe :P Te jego gadanie do naszego bohatera o byciu człowiekiem: Ja bym Panie nie mógł być człowiekiem. Nie rozumiem czemu was nie denerwuję te ciągłe pluskanie w środku. :D

Jedno jest pewne te DLC nowe będzie lekkim wprowadzeniem do ME3 i na pewno będzie coś nt. walki z heretykami. Może Legion spotka kumpla ? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak, sieć Cerberusa donosi o sławetnym HK, z tymi tekstami typu " Wory mięcha". Ponoć agenci bardzo szybko polubili tę postać, a raczej maszynę.

Tak czy inaczej niedługo czeka nas GłowaMłota. Cerberus ma nadzieję że ten DLC okaże się godny swojej nazwy.

A co do tamtej tajemniczej postaci....tej trzeciej...hmm...bardzo intrygująca sprawa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie "Iluzif Menie" (bez obrazy). Niech Pan nas tu w ciula nie robi. Ty wiesz wszystko. OD CIEBIE MAMY MŁOTOGŁOWA ?! PRZYZNAJ SIĘ ! A tak w ogóle. To CD-A nie da plakatu z Shephardem :( Ja miałem nadzieję że będę miał plakat jak nigdy dotąd. A tu sru. Panie Iluzjo. Jak że Cerberus to organizacja pro-ludzka proszę nie pozwolić złym Zombie po Deadline'ie by nie mogli nie dać plakatu ! Właśnie redaktorzy czasem opisywani są jako zombiiiiii...... przy deadline'ie no nie ? To Mass Effect trafił w same sedno sprawy. Wyobraźcie sobie. Wszędzie tak biegające, schylone, niebieskie zombi wiwijające łapami po drzwiach z tajnymi zapasami kawy Smugglera :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywać emocji jasne. Zaraz się okaże że ten HammerHead ma dziadka do orzechów wbudowanego. Zobaczymy jescze. :D Fajnie że tu jesteś IllusiveMenie.

Ej właśnie wyobrażacie sobie ? Siedzie taki poważny Człowiek Iluzja, pali papierosa, macha w kółko tymi panelami omni-kluczowymi lub terminalowymi.... lub po prostu komputerem interaktywnym takim, i tak siedzi. A jak zajrzeć mu za pleców na te ekraniki to tam YT, nasza-klasa, cd-action.pl i inne :D

Edytowano przez Maziak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty naprawdę nadajesz klimat temu tematowi :D. Mogę cię o coś poprosić za nim nas być może znów chamsko wykorzystasz i powiesz ze tak było trzeba ? Zrób to DLC darmowe xD. Khe khe... (mam katar i lekki kaszel [ach ta interaktywność forumowa w czasie rzeczywistym :D {ehh te podwójne nawiasy :D}]) I nie powinno być tak że jak płacę za całą grę. To i tak powinni dawać możliwość na jakieś pliki muzyczne nie ? A nie ten płaci więcej za to samo co dostaję ktoś inny ale on kupuję "jakomś tam edycję" (jakomś napisałem specjalnie - info. do moderatoró !) i damy mu osobny dysk. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej akta niedługo zostaną umieszczone na Normandii. Podobno ostatnio widziano ją na Illium a później na Cytadeli, gdzie zdobyła parę ważnych artefaktów Zbieraczy. Mogła by nam się przydać, znajomośc złodziejstwa może się BARDZO przydać na samobójczej misji. Na Cytadeli radziłbym rozpocząć poszukiwania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy jeden dzień nie być na forum i już Maziak zapełni parę stron xD (to był żart bez obrazy). Oczywiście człowiek Iluzja też się udziela ;] chyba dlatego, że chce ujawnić jakieś tajne dane, ale nie może z siebie tego wyksztusić. ;]

Fakt nieźle dodajesz klimaciku w tym temacie ;] Co do braku zmiany klasy to popieram, choć od czego jest save editor.

@IllusiveMan: Przykro mi, chwilowo albo nie gram w ME, a jak gram to na twoim innym modzie odblokowującym wszystkie bronie i zbroje. Myślałem, że znajdę coś co mnie zaskoczy, a tu lipa. O zjawie wiedziałem jak grałem żołdakiem. Wziąłem sobie karabin Gethów. Sobie i Legionowi dałem tą broń a Garrusowi Zjawę XD

Jakimi wy teamami zwykle gracie? Ja gram teamem: Legion i Garrus . Garrus jest trochę ułomny bo częściej niż inni okrąża osłonę zamiast od razu za nią przejść u innych coś takiego nie występuje. Chociaż Garrus jest fajny "Wszystkie laski zawsze leciały na mnie, teraz szanse się wyrównały". Nasz kolega Turianin jest ogólnie ciekawy, jest chyba jedyną postacią która "Czyni dobro przez zło" (może oprócz Mordina), czyli chce załatwić złych noobków, ale zabijając ich a nie wkładając do paki. Zresztą jest to moim zdaniem prawidłowe ;] Zagram sobie kiedyś podobnie jak Garrus. Bardziej dobry, jednak z mieszanką zła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...