Skocz do zawartości
RoZy

Mass Effect (seria)

Polecane posty

@Alaknar Nie czepiaj się smyka. nie wiem ile masz lat ale Fizyka w gimnazjum to masakra. Sam mój nauczyciel potwierdził że zrobili z tego jakiś przedmiot inny. Wiesz jakie mieliśmy zadanie jedyne z fizyki ? Opisać planety Układu Słonecznego. I tyle. Jedna lekcja. Więc nie bulwersuj się tak czyjąś niewiedzą.

Tylko ja

a) nigdy nie chodziłem do gim, bo tego durnego tworu nie było kiedy miałem wiek tenże

B) skończyłem szkołę podstawowa i średnią parę lat temu ;)

CO nie zmienia faktu, ze rozumiem bulwers Alaknara i wcale nie gniewam się na niego, że mi lekcji udzielił :)

Jeszcze bym chciał tylko się dowiedzieć, co jest wokół Wszechświata, bo to mnie intryguje, ale na to chyba odpowiedzi nie ma ;)

PS. Pomysł z "samonapędzającymi" się statkami Reaperów może się nie spodobać paru "pedantom" fabuły ME z tego forum, bowiem gdyby tak mieli robić w 3, to po co im właściwie pola efektu masy, skoro to samo mogą osiągnąć bez nich.

EDIT: Znów skrót myślowy :P Chciałem napisać - po co przekaźniki i cala zabawa w backdoor w cytadeli, jak mogą to samo zrobić dzieki swoim statkom. Niby ich pola za słabe do takiego czegoś, ale i to dałoby się jakoś wyjaśnić ;)

W każdym razie gdybać możemy sobie, a i tak pewnie niewiele zgadniemy z przyszłej fabuły.

Ps 2. Może i BIO nie robi fabuły /scenariusza/, ale jak ten będzie denny, to gromy polecą na nich, nie na scenarzystę ;)

Edytowano przez smyku
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra dajmy spokój skoro nikt się na nikogo nie wkurza bo widać świat jest dziwny :P

Ale wiesz smyku jeżeli coś według mnie mocno zwalą w fabule to tylko przez tych dwóch osobników. Zresztą bym nie wiedział o Drew Kapryshynie gdyby nie CD-Action. Powinno być więcej takich tekstów z rozmowami z pewnymi ludźmi. (heh, z Bobym "Fiutkiem" Kottickiem ?) Ale w każdym razie według mnie nie ma co się czepiać nadal tych Żniwiarzy że tak szybko mogą przylecieć. A do ju now łaj ? Bikoz będziemy mieć super fajną grę. Wierzę w Drew Kapryshyna, wierze w twórców, wierzę w nowych aktorów-dubbingerów polskiej wersji językowej. Wiecie co ? Będzie dobrze z tą naszą grą. Powinniśmy zmienić temat.

Może.....hmmmm........ No nie wiem.....nosz kurczątka ! nie mam pomysłu. O wiem ! Niech każdy zrobi ranking swojego ulubionego miejsc a w Normandi ! (oczywiście całe pokłady jak i miejsca w nich)

A więc to moje:

1.Główny pokład- Ze względu na laboratorium i uzbrojenie razem z naszą drogą Kelly Chambers.

2.Kajuta kapitańska - fajna ogólnie niby nic takiego ale jednak coś tam ma, wielkim minusem jest to że tak w niej pusto.

3.Rdzeń - bo fajnie wygląda :icon_biggrin:

4. 3 pokład - Załoga, dwa zadanka i co najważniejsze ! Toalety. jak nie wejdziesz w tą co trzeba EDI cię upomni :diabelek:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.Kajuta kapitańska - fajna ogólnie niby nic takiego ale jednak coś tam ma, wielkim minusem jest to że tak w niej pusto.

Pusto ?! Przecież po

romansie z dowolnym przedstawicielem płci żeńskiej/męskiej można sie poprzytulać na łóżku i na sofie

:D

Również spodobała mi się Kajuta Kapitańska, wreszcie pomyśleli o dowodzącym statku a nie tylko o załodze :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przywódca Cerberusa musi wkroczyć do tej dyskusji.

Co do praw fizyki. Kosmos jest piękny ale także nieprzewidywalny. Technologia dawno wymarłych protean dała nam pola masy i przekaźniki a nawet Cytadelę. Jeśli Shepard chce pokonać Suwerena i Sarena, musi przystosować się do panujących w kosmosie warunków.

Niech każdy zrobi ranking swojego ulubionego miejsc a w Normandi ! (oczywiście całe pokłady jak i miejsca w nich)

1. Moje biuro

2. Moje biuro

3. Moje biuro

-------------------------------------------------

KONIEC RAPORTU

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej pokład z załogą. Jest tam z kim pogadać (Garrus Legion Thane.)

a na drugim miejscu chyba czwarty pokład. Jest Grunt, Tali i oczywiście RDZEŃ! xD Co wy z tą Kelly? Według mnie jej info o załodze jest sklejone jak wypowiedzi syntetyka. Działa jak komputer, mówi ci info w taki niezbyt normalny sposób jak ....niewiem co ;/ XD poza normalną gadką. A właściwie umieszczenie na pokładzie Normandii, która leci na samobójczą misję, osoby gadającej o przytulaniu może wpłynąć pozytywnie na morale :happy: ale to trochę... dziwne (o kurcze już pare razy to samo słowo na tej stronie. W dodatku rzadko używane).

Zauważyliście, że jak się trochę postoi to Legion nawet zaczyna się rozciągać ;]

Edytowano przez Argaris
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam chyba też najbardziej lubie główny pokład, ale ze względu na Jokera xD Nie przepadam za Kelly. Ona jest trochę dziwna... xD Kajuta jest fajna, ma ładne akwarium, choć powinno być więcej rybek i w ogóle więcej elementów do kupienia.

A co sądzicie o Gruncie? Moim zdaniem wypada on blado w porównaniu do Wrexa. Brakuje w składzie kogoś kto by ubarwiał grę swoimi tekstami. ;P

A, i szkoda, że nie można odpisywać na wiadomości które dostajemy na prywatny terminal. Nie wiem jak miałoby to wyglądać, ale szkoda. xD

Edytowano przez Lellandra
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie zastąpi Wrexa. Grunt... jest za mało ogarnięty. Ciągle gada o jakimś rozcinaniu turian czy o słabym kręgosłupie ras. Wrex rzucał fajne teksty i mięcho w dodatku był już doświadczony, a Grunt ledwo co wyszedł z komory i ma tylko niejasne wspomnienia. Rzuca teksty słabsze od Wrexa, jego najlepszy to chyba "Lecisz Na tyłek" lub "możesz udawać, że jeszcze oddychasz "xD przynajmniej te zapamiętałem. Musze więcej z nim grać. Więc muszę to powiedzieć" Wrexie powracaj!! Tak byłoby najlepiej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły też jest w przeklinaniu czasem Zaeed. Najlepsze jak się idzie po Archanioła :D

-(Zaeed)Toż to cholerne samobójstwo !

-Tak mniej-więcej. Idźcie do Cathki on wam wszystko powie.

-(Zaeed) Przez most przejdziemy, ale z powrotem mamy przejeba....

On to tak fajnie akcentuję że nie mogę :D Ten kto dawał głos Massaniemu jest dobrym dubbingerem :D

Albo jeszcze coś:

-Weźcie ich stąd nie lubię jednostrzałowców !

-A ciebie co tak wpieniło ? (Zaeed)

-Zaeed ?! Od kiedy to robisz w takim nędznym fachu ? (mniej-więcej tak to szło)

-A ciebie od kiedy pojeba.... (Zaeed)

No to po prostu rządzi ludzie !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Pisanie, że "prawa fizyki nie przewidują podróży szybszej niż prędkość światła" jest delikatnie mówiąc.... ignoranctwem. Jeszcze nie tak dawno ludzie PRZEKONANI byli, że Ziemia jest płaska i jest centrum układu słonecznego, a wokół nas kręci się Słońce... Ja wiem, że fizycy są dumni i przekonani o swojej wszechwiedzy, ale już nie raz udowodnili sami sobie, że się mylą, więc i tutaj mogą być dalecy od prawdy.

O przepraszam, ale nazywanie ignoranctwem stanu wiedzy jest po prostu niepoważne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajuta jest fajna, ma ładne akwarium, choć powinno być więcej rybek i w ogóle więcej elementów do kupienia.

Dla mnie akwarium to sprawa stracona. Nidy nie chciało mi się gadać z Kelly, a bez tego po powrocie zawsze widziałem rybki malowniczo dryfujące brzuchami do góry... Ale modele zebrałem wszystkie.

On to tak fajnie akcentuję że nie mogę :D Ten kto dawał głos Massaniemu jest dobrym dubbingerem :D

Nie wiem jak brzmi polski aktor, ale w wersji angielskiej Zaeed jest chyba najbardziej badass postacią w całej grze. Zakończenie misji lojalnościowej i te jego fry, you son of a b*tch wryło mi się w pamięć bardziej niż większość pospolitych wyskoków mojego Sheparda-renegata.

Wie ktoś co się dzieje z Conradem Vernerem, jeśli w części pierwszej będziemy dla niego mili? Sam nie miałem cierpliwości i pogroziłem mu bronią, przez co spotkałem go

panoszącego się przy barze na Illium. Bredził coś o tym, jak broń wycelowana w twarz obudziła w nim ambicje najemnicze.

Edytowano przez ChiefLeecher
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o Conrada Vernera

masz dwie opcje zalatwieinia sprawy z nim.Albo gadasz ze sprzedawczynia broni i ona idzie do Vernera i mowi mu ze wykonal dobra robote co sprawi ze facet zniknie i wrocie do zony i dzieci oczywiscie musisz z nim pogadac po rozmowie ze sprzedawczynia...opcja dwa nie pamietam do konca ale zostawilem go jak gralem inna postacia i odpowiedzialem nieco inaczej i chyba zginal ratujac jakis pasazerow kolejki czy cos takiego.

Miejsce na Normandii.

Maszynownia :)

Uwielbiam schodzic do maszynowni i sluchac rozmow mechanikow.

Jeden z moich ulubionych to jak facet pyta kobitke o jakies uklady zapasowe i ta mu tlumaczy ze bufory cos tam a inne uklady (tu wymienia fachowe terminy) itd itd sam technologiczny zargon.

W momencie kiedy konczy on odpowiada

- Uwielbiam jak mowisz swinstwa :)

W momencie pojawienia sie Tali w maszynowni tez sa switne rozmowy miedzy mechanikami :D

Ktos mi powie jak zrobic zeby Legion zatanczyl i zaspiewal jak na tym filmiku? :D

http://www.youtube.com/watch?v=0CRPScZ-FOI

Cos czuje ze chyba trzeba stanac i zanudzic go milczeniem ale linka podaje bo Legion wymiata :)

Co do Kelly to bedziecie sie smiac ale fajnie bylo jak przechodzilem gre po raz pierwszy pogadalem itd ale jakos bez romansu

teraz przed nia uciekam jak wychodze postacia z windy lub wchodze na poklad glowny juz sie boje ze uslysze ze mam wiadomosc :D albo ktos chce pogadac :D

Kelly jest dobra do momentu kiedy proponuje

karnienie rybek wtedy sie decyduje na zakup wszystkich dostepnych i nie martwie sie ze po powrocie do kajuty bede mial rybki jako pokarm dla Vorchow

:)

Wrex...niestety tesknie za gosciem i mam nadzieje ze pojawi sie wiecej w ME 3 z dubbingiem aktora ktory robil go w ME 1 a zrobil go genialnie

A wogole wie ktos gdzie znajde jakies mp3 z textami Wrexa? Mam oncepcje zrobienia sobie z jego textow dzwonka do komorki :D

Lellandra:

Tez mam jakis taki niedosyt w tym ze nie moge odpisac na wiadomosci i faktycznie tego mi brakuje

Mam tez nadzieje ze Bioware czy tez goscie od scenariusza nie zapomna o jednej kwestii ktora moim skromnym zdaniem jest albo w sferze DLC albo jej rozwiazanie nastapi w ME 3

Mam taka nadzieje...

Chodzi mi o wiadomosc jaka otrzymujemy po jakims czasie

kiedy uwolnimy Jack z wiezienia.Przychodzi wiadomosc od jednego z wiezniow ktoremu udalo sie uciec i zaczyna on mordowac

wypisuja nasze nazwisko na swoich ofiarach

Moim zdaniem jest to albo kwestia rozwojowa w DLC jak pisalem bo do konca nie jestem przekonany na cholere mi ta wiadomosc przyszla.

Mam teraz pytanie czy ktos wie po co w sklepach na Cytadeli i na Omedze sa

do kupienia jakies ksiazki i czasopisma.

da sie to jakos wykorzystac bo kupilem i jakos nic chyba ze slepy jestem i czegos nie dostrzegam.

No ale to juz ten wiek u mnie sie zaczyna.

Smyku:

Wpisz na YouTube w wyszukiwaniu ---Wszechswiat---

kapitalne filmy w jezyku polskim znajdziesz omawiajace kazde zagadnienie od galakty po poczatek wszechswiata,czarna dziure,smierc wszechswiata.

Polecam bo sam zagladam i szukam czegos czego nie do konca jestem w stanioe zrozumiec.

Ostatnio ogladalem wlasnie film i jak mi powiedziano w jednym z tych filmow ze w jakiejs sasiedniej galaktyce jest czarna dziura wielkosci 100 milionow naszych slonc to mnie lekko zgielo.

Same odleglosci juz powalaja a to co tam zobaczysz i uslyszyszw raz z kapitalnym materialem filmowym (mowie o filmach z Discovery i Nature) powala.

Polecam bo spokojnie mopge stwierdzic ze wiele spraw ci sie rozjasni.

Teraz o ME 2 inaczej

Przeszedlem ME 2 bez save z ME 1.Napisze krotko...nastepny raz tego nie zrobie.

Nie ma Wrexa jako wodza nie ma kilku innych postaci i wogole jakos tak no niewiem jak to okreslic...pustawo.

Poprostu masakra.

Moze tez popiszemy czego oczekiwalibysmy od DLC.

Jedno juz napisalem w spoilerze w tym poscie.

Nastepnie oczekiwalbym wiecej map w sklepach.Co za tym idzie jakis zadan pobocznych.

Fajnie by bylo tez dostac jakas bitwe zblizona zlozonoscia do bitwy ostatniej chocby z ME 1 tak w polowie gry z mozliwoscia podejmowania jakis trudnych decyzji.

Moze ta bitwa mialaby cos wspolnego z Admiralem Huckettem i w koncu poznalibysmy goscia osobiscie no chyba ze zamierzaja dac mozliwosc poznania Hucketta w ME 3.

Jeszcze nie wiem do konca co i z kim ale przydaloby sie cos takiego.

Edytowano przez Neofita
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Conrad Verner: Przy Renegacie, strzelamy mu w stopę xD a on idzie sobie popłakać. I mamy go z głowy

Co do filmiku myślę, że to jakiś mod. Wątpie, aby twórcy dali mu taniec szalonego kurczaka sami z siebie.

Rybki: Nie wiem o co wam chodzi. Ja z Kelly nie gadałem w ogóle o rybkach, a nie zdychały mi... nie wiem jak to możliwe.

Neofita: Ta sprawa z tym mailem jest taka sama jak np: Mail "Zaopiekuj się Garrusem" do you remember? To taki podstawowy mail po ukończeniu misji. Chyba po każdej dostajesz co najmniej jednego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie przeszedłeś gry jednak. Albo raczej nie grałeś po skończeniu głównego wątku bo to co piszesz jest prawdą o takim stopniu minimalności który wykazuję na minusie dużo. Prosto mówiąc. Łeż to co powiadasz. A jeszcze prościej to: Gadasz głupoty. Jak by powiedział prostak nie uwzględnię w swej wypowiedzi. Nie wypada :laugh:

Proszę tu dowód: :happy:

Edytowano przez RoZy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziennik Człowieka Iluzji

-----------------------

Sądzę że należy zrekrutować Shepard. Miranda była bardzo...przekonywująca co do samej rekrutacjii. Sądzi ze Shepard może przyczynić się do uratowania ludzkości. To co zrobił...uratował Cytedelę, zabił Sarena odpędził Suwerena... Zasługuje na uznanie. Z raportów Cerberusa wynika jasno że może przydać się w naszej misji.

Miranda rzadko się myli. Jeśli uznała że Shepard jest przydatny...Cerberus go zrekrutuje. Za wszelką cenę.

Jednak będą problemy. Shepard pracuje dla rady cytadeli. Możliwy opór, jego i załogi. Sądzę że należy wysłać odpowiednich agentów by przekupić paru pobocznych radnych.

---------------------------

Problem znikających kolonii robi się poważny.Raporty donosza o paru zaginiętych koloniach. Ludzkich koloniach. Zastanawiam się czemu, i ważniejsze, kto jest za nie odpowiedzialny. Wysyłanie agentów nic nie daje, znajdują tylko puste osiedla, nic więcej. Intrygujące....

Rada Cytadeli naciska na swoich agentów. Chcą jak najszybciej mnie wytropić. Jednak nie mam zamiaru sie ujawniać. Mam do wykonania ważną misję, misję dla ludzkości, z której nie zamierzam zrezygnować.

-------------------------

Wysyłają Shepard na jakieś błache misje. Sądzę że chcą się go pozbyć. Pozbyć się problemów Żniwiarzy. Rada Cytadeli jest głupia, jeśli sądzi, ze uda jej się ominąć zagrożenie. Mam nadzieję że kiedy się obudzą, nie będzie za późno.

------------------------

Shepard zaginął w akcji. Jego statek przepadł a on sam zginął. Smutne wieści. Byłby użyteczny dla Cerberusa. Bohater Cytadeli, komandor Shepard. Reprezentant ludzkości, który pokonał tyle przeciwności. Hmm...

Coraz więcej ludzkich kolonii znika. Znikają wszystkie kobiety, mężczyźni i dzieci. Żadnych śladów. Mam nadzieję że to nie jakiś ukrywający się żniwiarz.

------------------------

Otrzymaliśmy interesujące informacje. Podobno Liara T'soni ma coś ważnego. Ważnego dla całej ludzkości.

Jest jeszcze nadzieja....dla ludzkości...i dla Cerberusa.

------------------------

KONIEC RAPORTU

Edytowano przez IllusiveMan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do filmiku myślę, że to jakiś mod. Wątpie, aby twórcy dali mu taniec szalonego kurczaka sami z siebie.

To nie jest żaden taniec szalonego kurczaka, tylko nawiązanie do dość popularnego stylu tańca robota, jakby co to

masz jego próbkę w wykonaniu jakiegoś uczestnika zagranicznego mam talent. Cała idea tego tańca polega właśnie na naśladowaniu ruchów robota, co idealnie pasuje do Legiona. Sam tego w grze nie widziałem, ale wygląda mi to na celowy zabieg Bioware, a nie mod.

A mnie tam rybki nie zdychają chociaż karmię je sama. ;P

Chyba za rzadko zaglądałem do kajuty. Zawsze, gdy chciałem nakarmić rybki, mogłem co najwyżej oczyścić akwarium z trupów...

Edytowano przez ChiefLeecher
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne CzłowiekuIluzjo. Bardzo pasujące. Takie..... honorowe. Fajny pomysł. Ja jetem Komandorem Maziakiem to co najwyżej mogę zrobić taki wpis:

-------------------

Człowiek Iluzja kazał mi zobaczyć co jest w tej świątyni co to ją z oddziałem wykryłem. Fajnie, dostałem nową broń :D. Fajnie strzela i celność w serii niezła.

-------------------

Zaraz lądujemy, kończę kanapkę i ubieram skafander. Nie lubię tych planet bez odpowiedniego powietrza. Kask z filtrem mnie uwiera. Powiem że zostały uszkodzone tarcze i mi się hełm rozwalił. Dostanę nowy od Człowieka iluzji a on się nie skapnie .... wezmę rozmiar większy....... muszę jeszcze poprosić o lepszą jakość mięsa. Ta polędwiczka w kanapce jest niedobra.

-------------------

Cholercia ! Właśnie wróciłem z tej planetki... Ufff jakieś "robaczki" tam łaziły. Mogłem nie krakać ! Naprawdę dostałem od tej pluskwy macką w oko ! Dobrze że wzmocniłem pancerz. Teraz to mam powód by wymienić hełm. Dobrze że miałem maskę specjalną na wszelki wypadek. Od teraz kocham moją załogę wtedy kiedy napiera na ochronę dla mnie. Ale ta broń jest niezła ! Wziąłem wystrzeliłem cały magazynek rozerwałem te robale. Wszędzie kwas ! Ale ten mój oddziałek miał miny xD

-------------------

Mam ochraniać Mirandę. Lecimy na Omegę. Po informację od jakiejś asari. Podobno to ważna misja. Dobrze że wymienili tę żywność. Nawet sałatę gratis dali ! Ciekawe o co chodzi. Ostatnio jednak zauważyłem pewne roztargnienie Mirandy i taki dziwny błysk w oku szefa. Niby nic dziwnego ale nie podobało mi się to. Coś jest na rzeczy. Cholipka idę po dokładkę !

-------------------

Błękitne słońca.... Nienawidzę tych najemników. Fajnie jednego Miranda podszedła od tyłu i chyba mu w czaszkę biotyką walła. heh ciekawe co ma z mózgiem...... O ile nie wyparował....... W każdym razie mamy asari. Przyszła do bazy z jakimś tam drellem. Lara Ti'Son. Albo i nie. Nie pamiętam. Zresztą te imienia. Słyszałem od Relka że na niby była komandoską asari. Ale on często kłamie, nie lubię go.

-------------------

Na jakiś czas mam wolne. Ale Wilson mi mówił że szef jest coraz cześciej się dziwnie uśmiecha. Podobno ta asari bardzo nam pomogła. Mnie to mało obchodzi. Jadę do domu na jakiś czas, wrócę i się dowiem. Czas na odpoczynek.

Edytowano przez Maziak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle gameplay-ow juz ogladalem, tyle recenzji przeczytalem a i tak Mass Effect 2 niczym mnie do siebie nie przyciągnął...I nigdy w to nie zagram, nie lubie gier , w których akcja odbywa sie w kosmosie

Edytowano przez Nath4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadanie. Właśnie Mass Effect jest wyjątkowy w singlu. Multi byłby zły !!! No ale to twój wybór. Powiem tyle. Gra wciąga. niedługo przechodzę 4 raz ale chcę poczekać na DLC bo nie wiem czy za darmo czy płatne. Oczywiście raczę zauważyć że jestem w pewien sposób zauroczony tą grą. To moja miłość xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam i tak nie grywam w multiplayer, więc jest mi obojętnie. ;P

Kurczę, wydałam na tę grę te 149 zł, ostatnie zaskórniaki i nie żałuje ani złotówki.

No ale, jeśli ktoś nie lubi takich gier, to nie ma co się na siłę przymuszać. To tak jakby ktoś mnie zachęcał do kupienia

Football Managera czy czegoś w tym guście, bo np dla niego to jest świetna gra. xD

Edytowano przez Lellandra
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ChiefLeecher: Powiedziałem "Taniec szalonego kurczaka" specjalnie xD bierzesz wszystko co mówimy zbyt dosłownie.

Ja tam jestem mieszany. Lubię multi, single, RPG, FPS-y, wyścigówki, hack&slashe, strategie (także ekonomiczne) i akcję z trzeciej osoby. Grałem w ME2 przez pewien czas teraz gram w CoD 4 w multi.

Mnie się tam swojego dziennika nie chce pisać. Ciekawe jakby to u Legiona wyglądało ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...