Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jacekw123

Który mp4 do 100zł?

Polecane posty

Cześć!

Postanowiłem sobie na święta sprezentować MP4. Górny próg to ok. 100zł, ale bardziej mnie interesują używki. Chcę na nim głównie słuchać muzyki, ale może czasami przeglądać jakieś zdjęcia, czy obejrzeć krótki filmik. Wyświetlacz raczej nie większy niż 2 cale. Tutaj to, co wypatrzyłem:

-Sony Walkman NWZ-E453 4gb (60zł)

-Creative Zen Mosaic (50zł)

-Creative Zen Vplus (40zł)

-Samsung Yp-K3 (30zł)

-Pentagram Eon Cineo Gold 2gb (60zł)

-Creative Zen 2gb (70zł)

-Creative Zen Style 300 (80 zł)

-Creative Vision M (80zł)

Który najlepszy?

PS Ceny z tablica, bo tam jest stosunkowo tanio. Jak coś innego znajdziecie dobrego w tej cenie, to wrzucajcie tu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz także używać odtwarzacza do przeglądania zdjęć/oglądania filmów to powinien Ci wystarczyć Creative Zen 2gb. Nie obsługuje plików mp4, ale za to divx/xvid. Zen posiada 2,5 calowy ekran, więc film da się obejrzeć i nie bolą oczy. Do samej muzyki polecałbym bardziej http://allegro.pl/mp3-player-sandisk-sansa-clip-2gb-gratis-1pln-bcm-i2870025841.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie jestem do niego przekonany. Ten pierwszy filmik pokazuje, że mniej więcej tyle samo plusów co minusów. Patrząc głównie pod kątem słuchania muzyki dalej jest taki dobry, czy któryś z tych pozostałych lepszy?

EDIT: Na necie wyczytałem, że właśnie Zen ma słaba jakość dźwięku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie Ipod Touch nawet by mi pasował (zła wielkość, ale za to wydajność), tylko że nie da się go w dobrej cenie znaleźć. Co najwyżej licytacje na allegro, ale to za wolno, bo do świąt nie zdążę. Jak coś znajdziecie to możecie tu wrzucić. Jak nie to wezmę tego Samsunga.

A co powiecie o innych Ipodach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...