Skocz do zawartości
Kulik

Handel keyami (wymiany, kupna, sprzedaże)

Polecane posty

Odświeżam moją ofertę :)
________________________________________________________________________________
______________________________
Na wymianę mam następujące tytuły:
VALVE COMPLETE PACK 2011 [gift]
Tropico Trilogy [gift]
Rig'n'Roll [gift]
Men of War: Assault Squad [gift]
Sol Survivor [gift]
The Void [gift]
Sequence [gift]
The Orange Box(x3) [gift]
Bad Rats: the Rats' Revenge [tradable]
S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat [tradable]

Miło by było, gdyby ktoś zaproponował mi Alice: Madness Returns, Heroes VI bądź GTA IV :)
Za jakikolwiek ww tytuł daję Valve Complete Packa + wybraną grę! [dla hejterów - posiadam już praktycznie wszystkie gry z valve na moim koncie steam, a Alice, Heroes VI i GTA IV bardzo mi się podobają, więc jestem gotów dać za nie aż tyle]

Możliwa wymiana poprzez steamtrades.com


SteamID:
Smel666

Oferty typu "co dasz za(...)" będą ignorowane, prosił bym o konkrety.

Korzystając z okazji, chciałbym polecić użytkownika Aleksandros - bez zbędnego rozpisywania się jako pierwszy wysłał gre.
Edytowano przez Smel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Empire: Total War. Do 19 stycznia w formie giftu - potem będzie tradable, choć w moim przypadku ryzyko zostania oszukanym przeze mnie nie występuje, więc już teraz śmiało można wysłać mi gifta, a na pewno pójdzie zwrotny. W drugą stronę to nie działa- nie mam zamiaru ryzykować.

Interesują mnie: Risen, Two Worlds 2. Inne oferty też przemyślę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś na wymianę kupon -50% na gry 2K Games? Na zbyciu mam kupony -50% na: Dogfighter, Arcania: Gothic 4, Farming Simulator 2011, Alien Breed 3: Decent, Puzzle Agent 2 i Fallout: New Vegas (mam też Valve -50%, ale wolę go sobie zostawić na wypadek, gdyby Portal 2 trafił się na -60% lub więcej :)).

EDIT Nieaktualne.

Edytowano przez Blackhand
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze świątecznych osiągnięć pozostały mi do wymiany gifty Puzzle Chronicles oraz kupon -10% na gry Valve.

Jeśli ktoś ma jakieś gry o podobnej wartości (w sklepie Stam Puzzle kosztują 9,99euro) i jest zainteresowany wymianą, proszę o kontakt. Oczywiście w grę wchodzi wymiana na gry tańsze bądź droższe jeśli ktoś się chce czegoś po prostu pozbyć, i odpowiada mu taka wymiana, a akurat będę zainteresowany danym tytułem. Kupon mogę dorzucić w zestawie. Posiadam już Metro 2033 i Orange Box (Half Life2 z dodatkami, Portal i Team Fortress2) więc tymi pozycjami nie jestem zainteresowany.

Kontakt gg 7779595

Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198050216617

Ponadto w grę wchodzi pomoc w realizacji wymiany, bo nie znam się na obsłudze Steama, i jak ktoś będzie zainteresowany, to mógłby być tak miły i napisać gdzie mam kliknąć aby to zrobić ;]

Pozdrawiam.

Edytowano przez menadzer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam na sprzedaż parę rzeczy. Proponowane ceny są podane w nawiasach.

- Steam Gift Railworks Train Simulator 12 [40zł, ale warte ok. 200zł]

- Klucz Steam Hamilton's Great Adventure [6zł]

- Kupon -50% Valve [5zł]

- Kupon -50% Valve [5zł]

- Kupon -50% Max Payne 2 [3zł]

- Kupon -50% Rockstar Games (obejmuje L.A. Noire) [10zł]

- Kupon -50% Poker Night at the Inventory [2zł]

- Kupon -50% Homefront [6zł]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...