Skocz do zawartości
Kulik

Handel keyami (wymiany, kupna, sprzedaże)

Polecane posty

Gry

Majesty 2 Collection( all DLC)

Kupony

valve 50%

Paradox 25%

atari 25%

From Dust 50%

przedmioty TF2

http://www.tf2items.com/profiles/76561198015058128

Szukam: Fallout New vegas(GOTY lub zwykła),Magicka,Borderlands(GOTy lub zwykła,Worms Reloaded,Portal 2,Disciples 3,Orcs Must Die!,Aliens vs Predator i wegielki tongue_prosty.gif

gg 39245107 lub napisac domnie na steam:achtung20

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kermitek1906

Jesteś o krok od ostrzeżenia za spam. Nie wolno walić takich samych postów co godzinę albo dwie, a nawet jeśli coś się w ofercie zmieniło, to edytujcie poprzedni i poczekajcie chociaż ten jeden dzień czy kilka(naście) godzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan geforce00711 usunął mnie z listy znajomych i dodał do ignorowanych , wziął 15 węgli i się nie odzywa a jest online na steamie jak i równiez na forum. UWAGA OSZUST !!!!

EDIT

Nie mam nic więcej do dodania , poprzednie 3 tranzakcie przeszły bezproblemowo (nicki użytkowników kilka postów wyżej) a zawsze znajdzie się jakiś pajac który kombinuje. Mam nadzieje że valve zbanuje twoje konto za farmienie węgla.

Edytowano przez mat00ino
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość geforce00711
Pan geforce00711 usunął mnie z listy znajomych i dodał do ignorowanych , wziął 15 węgli i się nie odzywa a jest online na steamie jak i równiez na forum. UWAGA OSZUST !!!!

Co ? Nawet nigdy w zanjomych cie nie miałem ;D Nie wiem o czym mówisz. Już skonczylem działalnośc na ten rok, wiec usuwam konto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...