Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Alumnus1

Sterownik utracił sprawność.

Polecane posty

Witam.

Od jakiegoś czasu mam problem przy grach obciążających GPU, jak np Skyrim, World of Tanks, a ostatnio nawet Mount&Blade.

Podczas gry co jakiś czas gra się zawiesza, przy czym gry multiplayer wymagają alt ctr delete i wyłączenia z menedżera a podczas gry single po paru sekundach mozna grać dalej.

Dodatkowo TYLKO w World of Tanks na ekranie podczas grania pojawiają się fioletowe kwadraty i tym podobne badziewia.

Komputer był 5 dni w serwisie. Serwisant stwierdził, że badał obciążenie i temperaturę procka, grafiki, sprawdzał też płytę główną i zasilacz i niby wszystko jest ok. Tylko gniazdo wtyczki grafika - monitor jest dziwnie luźne, ale powiedział, że to nie ma prawa powodować takich problemów.

Ale NIE jest ok bo problem nadal występuję i niedługo połamię klawiaturę jak mi się gra zawiesi w środku meczu w czołgi. tylko Baldurs Gate i inne starocie działają bez problemu. Co robic, jak szukać problemu bo serwis skasował mnie 20zł za nic.

Komp:

Samsung 500GB 7200rpm 16MB cache SATA-II F3

Benq G2220HDA (16:9, FullHD, 5ms)

LG GH22NS50 SATA SecurDisc (black)

GoodRam 2GB 1600MHz CL9

Fortron FSP500-60GHN 500W 80 Plus

AMD Athlon II X4 635 /2.9GHz, 2MB, 95W, BOX, AM3/

Gigabyte Luxo M1000 Black

Microsoft Windows 7 Home Premium OEM 64Bit

Gigabyte MA770T-UD3P /AMD 770, DDR3 1333/

Sapphire Radeon HD5770 1024MB DDR5 /128bit/ 2xDVI/HDMI/DP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam coś podobnego. Nowsze gry zacinają się. Klikam alt+control+delete. Włącza się to menu (menadżer urządzeń, wyloguj... - mam win7), klikam escape i gra działa dalej. Nie jest to zbytnio problematyczne, bo gram głównie w singleplayer, ale lekko przeszkadza.

P.S. Niedługo postaram się podać specyfikację techniczną - używam obecnie innego kompa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...