Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Adrian325

Słuchawki do gier [200zł]

Polecane posty

Witam mam zamiar kupić jakieś słuchawki do gier aktualnie mam jakieś z marketu za 30 zł . Myślałem nad Creative Sigma ale nie wiem czy warto . Zastanawiałem się też nad HS-800 które są tańsze prawie o polowe , a może kupić jakieś inne mają być z mikrofonem proszę o pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowanie polecę Plantronics GAMECOM 780 7.1. Mam takie od miesiąca i muszę powiedzieć ,że są ekstra do gier filmów. Zaskakujące jest to ,że przy muzyce sprawdzają się doskonale,do tego stopnia ,że przestałem używać lepszych słuchawek i karty dźwiękowej do muzy.Zwłaszcza jeśli nie masz dobrej karty dźwiękowej to zakup będzie strzałem w 10. Mają solidny mikrofon. Wada to tylko i wyłącznie złącze usb. Cena ok.200zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym jednak wybrał Alphy. Posiadam je, a miałem kupować HS-800 i na dobre wyszło. ;) Dopłaciłem trochę i się opłacało. Świetne słuchawki, z odpinanym mikrofonem. Co jeszcze- Creative dodał do nich kartę dźwiękową na USB, co jest świetnym pomysłem. Na prawdę polecam te słuchawki. ;) Co do Sigm, to jak już koledzy z góry piszą, nie były jeszcze testowane, a najprawdopodobniej są takie same jak Alphy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te słuchawki są w stereo jak większość 5.1 czy 7.1. A przestrzenność jest uzyskiwana za pomocą oprogramowania. Także głośniczki są tam 2 ale bardzo dobre.7.1 w słuchawkach to zawsze pic na wodę podobnie to działa jak weźmiemy na dobrej karcie efekt przestrzenności,tym niemniej dobrze się to sprawdza w tych słuchawkach w graniu i filmach,a nawet przy niektórej muzyce,no i dostęp przyciskiem na nauszniku w każdej chwili.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego, że w sigmach jest taki sam dźwięk to bym się tak optymistycznie nie nastawiał, creative jest taką firmą, że fakt o tym, że sigmy grają gorzej od alph by mnie nie zdziwił.

korn1987, ale i tak je polecasz na zasadzie "dobre bo mam", miałeś okazję używać Alph? HD688b? Czy raczej swoje opinie opierasz na testach z CDA i innych popularnych serwisów(które są zazwyczaj sponsorowane)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna jeszcze rzecz która kryje się za świetnym dźwiękiem Plantronic to ,to że jest to konstrukcja otwarta chociaż sam w to nie wierzyłem,bo kompletnie tego nie widać.

Mam na własność kilka kompletów słuchawek, słucham nałogowo dobrej muzyki i gram też w gry i często odsłuchuje słuchawy w sklepach jak mam okazję i z gimnazjum dawno wyrosłem. Mam też 3 rodzaje kart dźwiękowych i po prostu potrafię ocenić co jest naprawdę dobre.Jeśli chodzi o creative o których mówisz nie słuchałem ich i dlatego nie pisałem ,że są złe- co ty robisz w przypadku każdej innej propozycji dawno już stwierdziłeś które słuchawki są najlepsze na świecie i innych kupować nie wolno hm.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie testuję tylko użytkuję dla własnej przyjemności człowieku poza tym mam tu pisać do jutra ci o jak kilka stron czy jak? Każda karta, każda gra wypada inaczej nie da się powiedzieć które słuchawki są najlepsze zwłaszcza do gier,poza tym jest tyle modeli słuchawek ,że jak ktoś mi powie wszystkich słuchał to mogę go tylko wyśmiać. Mogę wziąć Creative i 780 i powiedzieć ,że w tych mi się lepiej słucha muzy i to zdecydowanie ,lepiej się gra np. w stalkera, o kurczę ale drugie lepiej się sprawdzają CS i CODzie no to w takim razie które są lepsze? Taki jest sens testów słuchawek w ograch oczywiście mowa o tych najlepszych bo kiepskie można od razu rozpoznać po brakach. Ocena to subiektywna sprawa i nie ma jednego słusznego wyboru jaki sugerujesz Ty w każdym poście np. myszy komputerowych wszystko co ma laser avago jest git,a cała reszta shit.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat jeśli chodzi o lasery to tak poniekąd jest bo jedynie kilka innych jest z nim nawiązać walką(np: to co siedzi w Steelseries Ikari Laser i kilku innych myszach), a pozostała część rynku jest deklasowana.

Z optykami sprawa ma się trochę inaczej, bo na rynku jest wiele DOBRYCH sensorów, ale na mojej liście znajdują się tylko te z BARDZO DOBRE.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...