Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sergi

Gears Of War

Polecane posty

Witam zakupilem GOW PL PC specjalnie po to zeby pograc w Multi.

Po 1 gre instalowalem ze 2 godziny az sie dowiedzialem ze potrzeba latki ktora odblokowywuje gre po 29 strycznia 2009!!!!

Pozniej utworzylem konto na windows LIVE zeby grac przez Net i dowiaduje sie ze moj Region nie ma uslugi WL i raczej nie pogram!!!!Szlag mnie trafia na miejscu bo kupilem gre dla Multiplayera!!!

Czy jest jakis sposob zeby pograc przez Internet??Nie moge wybrac United States zamiast Polski poniewaz gra jest w wersji PL i jak tylko Tworze konto to mam region POLSKA ktorego nie da rady zmienic:(

Czuje sie troszke oszukany,nie po to kupilem orginal zeby miec takie problem:(

dzieki z góry za pomoc pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Gra w pełni zasługuje na laury.Kampania co prawda jest lepsza niż w dwójce ale GoW 2 ma znacznie lepsze multi.Nie wiem czemu ale na X-boxie nie moge grac przez sieć przez tego zwalonego Liveaprzez to że jest płatny a ja skąpiec stary jestem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już ukończyłem wczoraj po raz trzeci już GoW, ale jeszcze w co op nie grałem, więc doszedłem do wniosku że w końcu trzeba kiedyś zagrać:-) Planuję zagrać w weekend i szukam chętnego do walki z szarańczą^^. Jak coś to pisać na priv.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...