Skocz do zawartości
Bethezer

Czy pójdą? III

Polecane posty

A Sleeping Dogs i NFS MW 2012 + Dark Souls i Black Ops 2?

E8400

HD 4850 ddr5

2gb

win 7

Sleeping Dogs średnie, NFS MW średnie, Dark Souls wysokie, Black Ops średnie

PS. Wszystkie gry spokojnie Ci wejdą. Masz dobrą kartę graficzną, Większość gier wejdzie na średnich, ale można pobawić się niektórymi ustawieniami. Jakbyś miał 4GB Ramu gry wręcz by śmigały :-)

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj widziałem ten filmik,na którym osoba gra w BF3 na 256mb (karta grafiki) i co prawda czterordzeniowym procku. Czy na moim sprzęcie:

RAM: 2GB

Procek: Pentium Dual-Core E5300 2.60GHz (kręcony do 3.12 GHz)

ASUS Radeon HD4350 256mb (kręcony memory clock na 520mhz i rdzeń na 690MHz)

BF3 na najniższych detalach i rozdziałce bez żadnych bajerów pójdzie ? Mogę go nawet uruchamiać w 640x480 tylko żeby poszedł dopóki nie wymienię karty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MBCYC tu masz porównanie karty z filmu do twojej http://www.hwcompare...radeon-hd-4350/ ( niestety nie mogłem wejść bo jestem podobno na liście zainfekowanych kompów, no cóż antivir nic nie wykrywa, czas na reinstall wina) w wersjach niepodkręconych. Jeśli twoja karta jest tam lepsza to i Bf powinien się uruchomić w 640x480 i 800x600 - tylko że film przedstawia singleplayer, a w multi nawet gdyby odpaliło nie ma sensu grać w tak niskich rozdziałkach

@niko888 sprzętowo powinno pójść na low, nie wiem jak ósemka, ale nie powinna sprawiać problemu

o DarthKoza mnie uprzedził i bardziej z sensem napisał smile_prosty2.gif

Edytowano przez emqi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragon Age - Ruszy, obstawiam tak średnie detale

Dragon Age II - Tutaj mogą być problemy, nawet na niskich możesz spodziewać się przycięć

Hitman - Nisko - Średnie

Crysis 3 - Tutaj możesz o nim zapomnieć

Deus Ex - Średnie detale

Takie ustawienia na pewno zapewnią ci płynną rozgrywkę, z wyjątkiem DA II, czy Crysis 3. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Procesor: AMD Athlon Dual Core 3GHz

RAM: 3GB

Karta: Geforce 9800GTX 512MB?

Windows XP

Kurde czyli moj PC nie jest taki zly biggrin_prosty.gif Zeby nie bylo offtopu to jak sie ma sprawa z nowymi grami: Dishonored, Max Payne 3 i Hitman: Absolution ?

PS: Czy warto wymienic w nim sama grafike ?

Edytowano przez RedFox2000
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DrathKoza

Jeśli na 9600 gt i e5200 nowy Hitman chodzi na niskich w 1440x900 a fps nie spada poniżej 25 to na PC kolegi RedFox2000 też spokojnie pójdzie biggrin_prosty.gif. Nie wiem jak Max Payne 3 nie grałem więc się nie wypowiadam.

A Dishonored ma dość niskie wymagania (jedne z niższych z 2012) i świetną optymalizację więc nie wiem czemu miało by nie pójść.

@RedFox2000

A czy coś wymieniać raczej nie, lepiej zbierać kasę albo na nowe konsole albo PC.

Hyhy no tak system to musisz zmienić jednak :P, bo nie zauważyłem że masz XP.

Edytowano przez Eskel047
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...