Skocz do zawartości
Bethezer

Czy pójdą? III

Polecane posty

Na jakich ustawieniach pójdą mi: Titanfall, Watch Dogs, i nowy Wolfenstein przy rozdzielczości FHD?

Komp to: AMD Athlon II X4 640 4x3.0GHz @ 4x4.02GHz, DDR3 2X 4GB 1600MHz, ATI Radeon? HD 6850 HIS 1GB 850/1200.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy na moim pc odpali watch dogs?

inel core i3 -2100 3.10 ghz

pamięć ram 6GB

karta graficzna geforce gts 450 1GB DX11

Nie sadze, aby poszlo plynnie - moze na niskich.

witam czy pójdą a jeżeli tak to na jakich ustawieniach te gry

Watch dogs(boje sie o ram) nowy wolfenstein dayz oraz arma III

Wszystko pojdzie bez problemu na przyzwoitych detalach. ARMA III moze sprawiac najwiecej kopotu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urk... tak w sumie nastawiałem się na premierę W_D, ale może wyjść na to, że mój PieCyk nie będzie spełniał minimalnych wymagań sprzętowych co mnie smuci. Postanowiłem jednak zapytać się tutejszej braci forumowej czy faktycznie sprawa jest przegrana z miejsca :P

Mój sprzęt:

1) procesor: Intel Core i5 CPU 750 @ 2.67GHz 2.79 GHz

2) zainstalowana pamięć (RAM): 8,00 GB

3) system: 64-bitowy

4) karta graficzna: GeForce GTX 260

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, ciekawe... po prostu się zorientowałem/zostałem uświadomiony, że w minimalnych wymaganiach jest potrzeba karty graficznej obsługującej Dx11 (chyba, że Ubi to zmieniło...) i nie kojarzę czy GTX 260 to zapewnia, ale cóż - jeśli mówicie, że pójdzie na niskich to wam wierzę :D

Dziękuję za odpowiedź ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa gry: Watch_Dogs

Procesor: AMD A8-3870 APU with Radeon HD Graphics

Karta Graficzna: AMD Radeon HD 6770 1GB DDR5

Ilość pamięci RAM: 8GB

System operacyjny: Windows 7 64bit

Rozdzielczość: 1440x900

Jakość szczegółów w grze: Średnie

Będzie 60FPS?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pójdzie na moim starym złomku Wolfenstein: The New Order? Wiem że sprzęt jest stary a Wolf ma podobno dość duże wymagania, ale bardzo mi zależy na nim...

Intel C2D E7400, 2 GB Ram, GeForce 9600GT 512MB, Windows 7 x64

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, ciekawe... po prostu się zorientowałem/zostałem uświadomiony, że w minimalnych wymaganiach jest potrzeba karty graficznej obsługującej Dx11 (chyba, że Ubi to zmieniło...) i nie kojarzę czy GTX 260 to zapewnia, ale cóż - jeśli mówicie, że pójdzie na niskich to wam wierzę biggrin_prosty.gif

Dziękuję za odpowiedź ^_^

Fail! Masz racje - DX11 jest wymagany, wiec nawet nie uda sie tego uruchomic. confused_prosty.gif

Nazwa gry: Watch_Dogs

Procesor: AMD A8-3870 APU with Radeon HD Graphics

Karta Graficzna: AMD Radeon HD 6770 1GB DDR5

Ilość pamięci RAM: 8GB

System operacyjny: Windows 7 64bit

Rozdzielczość: 1440x900

Jakość szczegółów w grze: Średnie

Będzie 60FPS?

Moze cos kolo 30, ale sa szanse na spadki. Procesor to nie potwor, a karta rowniez nie powala.

Czy pójdzie na moim starym złomku Wolfenstein: The New Order? Wiem że sprzęt jest stary a Wolf ma podobno dość duże wymagania, ale bardzo mi zależy na nim...

Intel C2D E7400, 2 GB Ram, GeForce 9600GT 512MB, Windows 7 x64

Nie tyle duze, co optymalizacja nie koniecznie jest dobra. Przykro mi, ale plynnie to nie bedzie chodzilo.

@UP - nawet bedzie biegal - niskie/srednie powyzej 30FPSow powinienes osiagnac.

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko ;) Ja wiem że się już pytałem kiedyś o Watch Dogs ale teraz gra już wyszła i może wiadomo wiecej, poza tym jestem strasznie napalony na ta grę :) . Więc chodzi o w/w grę na lapku w sygnaturce, a znalazłem że są podobno osobne wymagania dla lapków O.o (

zobaczcie sami, gdzies tak od połowy filmiku ) Wiec wychodzi mi, że z tych wymagań gdzies średnie być powinny ;) Co o tym myślicie ? :) Będą w 1367 x 768 ? :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie smile_prosty.gif Czy Watch_Dogs chociaż uruchomiło by się na karcie Nvidia Geforce 8600 gts?

Albo prościej - czy Watch-Dogs obsługuje directX 10?

Z góry dziękuję - od dwóch lat czekam na tą grę, a nie wiem czy mój 6-letni komputer pociągnię tą grę.... Będę musiał więcej węgla wsypać... Albo zainstalować chomika by napędzał komputer...

Ach, już nieważne, sam sprawdziłem, Watch Dogs tylko na Dx11, muszę sobie kupić nową maszynę :/

Edytowano przez oskaoska
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...