Skocz do zawartości

Czy pójdą? III


Bethezer

Polecane posty

Jako że przymierzam się do kupna AC4 Black Flag, a na różnych stronach widziałem kilka wersji wymagań, postanowiłem spytać się tutaj. Właśnie, proszę o odpowiedź w miarę profesjonalną, a nie tylko coś w stylu "powinno pójść". Po prostu chcę mieć 100% pewność, że gra będzie mi działać.

Windows Vista 32bit

Intel Core Quad 2.4Gh

Nvidia GeForce GTX260

4GB RAM

Wiem, że są tutaj osoby doświadczone w kwestii wymagań, więc liczę na Was :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka rozdziałka monitora? Poniżej 1680x1050 nie będzie żadnego problemu z płynnym działaniem gry na średnich detalach. Powyżej już niskie.

Działać będzie na sto procent.

Więc mój monitor ma maks. rozdzielczość bodajże 1366x768. Czyli mówisz, że powinno działać? Bo tak jak pisałem, na tej stronce pokazało mi, że mam ciut za słaby procesor. Ale nie powinno być problemów z grafiką czy procesorem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@XeoN

Bo wiesz, mi chodzi o to, że jest taka strona, może ją znasz: www.systemrequirementslab.com

No i gdy tam sprawdziłem czy mi pójdzie BF4, to wyskoczyło że mój komputer nie spełnia podstawowych wymagań. Chyba prawie wszystko było dobrze, oprócz procesora, ciut za słaby. No i już sam nie wiem, komu wierzyć, czy Tobie, czy teh stronce. Wybacz, że tak się dopytuję, ale jestem trochę niepewny co do kupna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@XeoN

Bo wiesz, mi chodzi o to, że jest taka strona, może ją znasz: www.systemrequirementslab.com

No i gdy tam sprawdziłem czy mi pójdzie BF4, to wyskoczyło że mój komputer nie spełnia podstawowych wymagań. Chyba prawie wszystko było dobrze, oprócz procesora, ciut za słaby. No i już sam nie wiem, komu wierzyć, czy Tobie, czy teh stronce. Wybacz, że tak się dopytuję, ale jestem trochę niepewny co do kupna.

Ta stronka nie ma wypisanej optymalizacji gier i wydajnosci poszczegolnych kart graficznych. Nie chce sie rozpisywac jak dzialaja takie "sprawdzajki" - ale nie warto sie nimi kierowac. XeoN ma racje - AC4 pojdzie bezproblemu. Jedyny mankament to optymalizacja - w miastach mozesz miec ok. 30FPSow, czasami mniej, jednakze nie przeszkadza to w niczym.

P.S - gralem na slabszym sprzecie w AC3, ktory chodzi gorzej od Black Flag - i nie bylo klopotu.

@UP - w miare powinno chodzic na niskich/srednich, ale gra jest dosc wymagajaca w multiplayer przy 64 graczach (A raczej brak jej pozadnej optymalizacji).

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...