Skocz do zawartości

Czy pójdą? III


Bethezer

Polecane posty

Witam.

Czy pójdą gry: PayDay 2, Saints Row 4, Prototype 2 na tym sprzęcie?

Karta Graficzna: Nvidia GeForce GT630

4 GB RAM

Procesor: AMD Athlond II X2 245 Processor 6.3 GHz

Jeśli tak to na jakich ustawieniach graficznych?

Btw. Nie mój komputer, kolegi.

Edytowano przez EpiccGuyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy pójdą gry: PayDay 2, Saints Row 4, Prototype 2 na tym sprzęcie?

Karta Graficzna: Nvidia GeForce GT630

4 GB RAM

Procesor: AMD Athlond II X2 245 Processor 6.3 GHz

Jeśli tak to na jakich ustawieniach graficznych?

Btw. Nie mój komputer, kolegi.

Z ta karta, nie sadze, aby cos przyzwoicie chodzilo. Swoja droga, nie pomyliles sie przy mocy procesora? Kto podkreca az do takich wysokosci, procesor, ktory juz dzisiaj ledwo zipie?

@UP - bez karty graficznej to raczej nie pojdzie. Podawaj pelny sprzet w poscie - takie sa zasady.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DarthKoza - Tak, kolega się nie zna za bardzo i podkręcił taki procesor..

Dobra, jeszcze raz chciałbym się spytać czy pójdą te gry: Battlefield 3, Wiedźmin 2, The Elder Scrolls: Skyrim, Payday 2, Saints Row 4 oraz Splinter Cell: Blacklist na tym sprzęcie na Ultra? -

-----------------------------------------------------------------------

Karta Graficzna: Nvidia GeForce GTX 680 Overclocked

Procesor: Intel Core i7-3770 3 gen.

GHz: 4

RAM: 16 GB

Windows: Windows 8 64 BIT

-----------------------------------------------------------------------

Komputer nie mój, kolegi. Nie hejtujcie, że nie opłacalne części itp... bo to gotowiec ze sklepu haha. :P

Dzięki i proszę o odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chciałbym na nowym laptopie w cos pograć tylko nie wiem w jakie gry, Co polecacie na niego ?? (2 rdzenie intel 1,8ghz, 4gb ram intel HD graphic WINDOWS 8 ) Tylko nie mInecraft tongue_prosty.gif jakieś starsze gry ? Co polecacie smile_prosty.gif (coś z FPSów, wyscigówek)

a coś jeszcze się znajdzie ?

Edytowano przez stach122
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@EpiccGuyy - raczej tak, ale nie wiem jak zachowa sie BF3 z AA (Bez AA ultra bez problemow).

@UP - podaj nastepnym razem sprzet w poscie, jest to conajmniej irytujace jak trzeba tego samemu szukac. Nie rozumiem, laske robisz, ze sie tutaj zapytasz, czy co? Ostatni raz odpowiadam na post, ktory nie zawiera podanej specyfiki w poscie - co do pytania, powinno pojsc.

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up - z tego co widzę (a może jestem ślepy) nie masz podanej karty graficznej. Opierając się na samym procesorze i RAMie to max średnie detale (o ile karta jest podobnej jakości). Na więcej nie licz raczej.

Nie będzie średnich (a jak będą to góra 15 fps) wiem bo sam gram na niskich żeby mieć płynnie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTX 260 192Sp sorka ;p

@Koza: No to po co jest tabelka "Konfiguracja komputera" w profilu? wink_prosty.gif Chyba kliknięcie w mój nick nie zajęło ci dłużej niż 1 sek (chyba że masz jakiś kijowy ten net)

Kwestia nabijania wyswietlen w profilu? Moze to? Na pewno nie po to, aby osoby odpowiedzialne za pomoganie szukaly tego po cudzych profilach. Ja swoje powiedzialem - laski tutaj nie robisz (Albo ktokolwiek inny), ze sie zapytasz.

@UP - pisalem juz, ze pojdzie. Karta jest wystarczajaco mocna, procesor nie powinien byc wiekszym problemem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...