Skocz do zawartości
Bethezer

Czy pójdą? III

Polecane posty

Mam pytanie, otóż mam takiego laptopa i nie wiem jakie nowsze gry na nim pójdą, czy moglibyście mi pomóc...

Chodzi mi o gry np. Prototype 1-2, Wiedźmin, Saints Row The Third, Darksiders 2, Assasins Creed II,

Jest to: Asus F7Lseries

CPU: Pent. T2390

Display: 17" WXGA+

ODD: DVD. Sup.MTI

HD: 250 GB

Memory: 2GB

OS: -

Edytowano przez SaTmAnTiVI
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, otóż mam takiego laptopa i nie wiem jakie nowsze gry na nim pójdą, czy moglibyście mi pomóc...

Chodzi mi o gry np. Prototype 1-2, Wiedźmin, Saints Row The Third, Darksiders 2, Assasins Creed II,

Jest to: Asus F7Lseries

CPU: Pent. T2390

Display: 17" WXGA+

ODD: DVD. Sup.MTI

HD: 250 GB

Memory: 2GB

OS: -

Na tej integrze, z tym prockiem żadna z tych gier nie ruszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post dla ludzi, którzy są wkurzeni, że Saints Row IV ma wyższe wymagania niż SR3: sprawdziłem na moim gracie (Intel Pentium P6200 @2.13 GhZ, 4GB RAM, ATI Mobility Radeon HD 5400, Win7, laptop ofc, korzystam z gameboostera) i gra chodzi tak samo jak część trzecia na minimalnych. Jedyne co się zmieniło, to spadki animacji podczas cutscenek w których są wybuchy/lawa/inne_duperele, a i to trwa zazwyczaj 3 sekundy i dalej leci płynnie. Na tym moim wątpliwej jakości laptopie jestem w stanie z akceptowalną płynnością popieprzać po wirtualnym Steelport pomiędzy i nad budynkami z użyciem supermocy. Nie mam zielonego pojęcia, skąd im się wzięło w wymaganiach minimalnych quad lub dual z co najmniej @3.0GhZ. W każdym bądź razie lepiej spróbować zagrać, zamiast odbijać się od wymagań na kartce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...