Skocz do zawartości
Bethezer

Czy pójdą? III

Polecane posty

Małe pytanko.

Mam lapka MSI CX61

CPU: IntelCore i3-3110M - 2,4 x2

RAM: 4GB

Grafika: Geforce GT 640M 2GB

Zainstalowałem Wieśka 2 ER, ściągnąłem wszystkie patche i gra nawet na niskich detalach potwornie haczy. Te 20-25 klatek potrafi zniechęcić zwłaszcza że sama walka przypomina zapasy w kisielu.

Czy W2 na prawdę jest aż tak zasobożerny? W większość nowych produkcji grałem bez najmniejszego problemu w średnich/wysokich detalach.

W dodatku znalazłem filmik gdzie koleś nagrywa W2 (podobno) na takim właśnie lapku i gra w na wysokich ustawieniach. Chyba że to jakaś ściema.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do saints row 4 mam podany komputer na poprzedniej stronie i saints row 4 śmiga na nim aż miło gra mi na starcie zaproponowała małą rozdzielczość i duże detale ... zmieniłem sobie na niskie detale i rozdzielczosć hd w okienku (taką najbardziej lubie) pobrałem żeby sprawdzić (bo nie chciałem wydawać kasy jak i tak nie pójdzie) więc gra ma wbrew temu co inni mówili ma boską optymalizacje ;) (słyszałem że jest beznadziejna) grę jutro zamawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na takim laptopie mogę pograć w Skyrima na Medium/ High? I czy gry do niego dołączone w zestawie będą na nim chodziły co najmniej na medium? (Assasins Creed III, Grid 2)

Laptop: http://allegro.pl/la...3483388220.html

Swoją drogą fajny ten lapek jak za taką cenę. Szkoda, że procesor nie jest trochę szybszy. Co do Skyrima to raczej da radę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie wyglądała sprawa grania na takim sprzęcie: AMD APU A8-5600k 3,6GHz BOX (FM2) BE + Pamięć GeIL 2 x 4 GB 1866 MHz (podaje częstotliwość bo chyba jest ona ważna przy zintegrowanej grafice z procesorem) w rozdzielczości Full HD. Interesujące mnie gry to: Wiedźmin 1 i 2, Diablo III, FIFA 13, Max Payne 3, Darksiders, Deus Ex: HU, Gothic III, Borderlands, Empire TW i GTA IV. Wiem, że jest ich trochę, dlatego dziękuje z góry za odpowiedź.

EDIT: Jeśli to ma jakieś znaczenie to gry instaluje na dysku: SanDisk 2.5'' Ultra Plus SSD 64 GB

Edytowano przez raul77
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogram sobie płynnie w Saints Row IV ?

Raczej nie bedzie problemow. Ten sam silnik co przy The Third, ale chyba lepiej zoptymalizowany.

@UP - Zintegrowana karta z procesorem jest za slaba do wiekszosci tych gier - stawiam ,ze W1, FIFA13, Darksiders - pojda spokojnie. GTAIV - na niskich, Human Revolution - na niskich (Ale moge sie mylic). Wiedzmina 2 raczej sobie odpusc, natomiast MP3 byc moze na low, ale tutaj pewnosci nie mam zadnej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...