Skocz do zawartości
Bethezer

Czy pójdą? III

Polecane posty

Panowie czy pójdzie mi na Windowsie 7 SP 1 64 bit, Heroes V i dodatki?

Bo w steamowych wymaganiach jest ,że nie ... W sklepie CDP podają inaczej ,że tak

Reszty sprzętu nie piszę =] , bo wiem że uciągnie.

Edytowano przez Chromu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie. Czy można wierzyć wynikom ze strony http://www.systemreq...ntslab.com/cyri ??? Witryna sprawdza komponenty PC'ta i porównuje z wymaganiami gry określając wydajność kompa w grze.

Ech, ile razy ja to juz pisalem? Wytlumacze - ta strona jest po prostu nic nie warta, gdyz nie ma zaaplikowanej mozliwosci sprawdzenia wydajnosci, np. danej karty graficznej. W wymaganiach widnieje, np. "Karta graficzna z Pixel Shader 4.0; 1GB" - do tego polecana, np. GTX460 - jednakze tego strona juz nie sprawdzi. Posiadajac grafike spelniajaca powyzsze wymogi, tj. PS4.0 i 1GB - witryna pokaze, ze nie bedzie problemow - ale co z tego, jesli posiadajac beznadziejna karte pokroju serii GT, np. GT210 - spelnia wymogi gry o Pixel Shader 4.0 i posiada pamiec 1GB, jednakze wydajnosc tej karty odstaje od rzeczywistych wymagan sprzetowych. Wowczas strona pokaze nieprawdziwy wynik. W skroce - witryny pokroju tej, nie maja dostepu do bazy wydajnosciowej danych podzespolow, takich jak procesory, karty graficzne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takim słabym procesorze :o ? I ilością ram ?

@down

Gdzie przy minimalnych wymagania procka na pudełku pisze :

Core 2 Duo E8200 2,66 GHz

Teraz stoje w sklepie przed półka i baranieje ;c

Edytowano przez elosa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Left 4 Dead 2 i WarZ w rozdzielczości 1680x1050 na kompie:

- radeon hd 4850 series,

- intel pentium dual core 2.50 ghz e5200 (podkręcony na 3.0),

- 2 gb ram ddr2,

- win 7 32 bit.

Weź pod uwage ROZDZIELCZOŚĆ biggrin_prosty.gif

Left 4 Dead 2 jeszcze da rade na przyzwoitych detalach, WarZ na niskich bedzie chodzil kiepsko.

@Elosa - jak jeszcze sie nie zastanowiles, to wez pod uwage, ze Black Ops ma beznadziejna optymalizacje i mozesz sie na tym przejechac. Nie wydaje mi sie, aby MW2 dal rade na wysokich.

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pójdzie mi FarCry 3 chociaż na wszystkim najniższym bez ścinek? Fast odpowiedź plx.

Procesor: Intel pentium CPU B960 2.2ghz 2 rdzenie

Karta Graficzna: (daje linka bo sam nwm) http://scr.hu/13q3/5w6fc

Ram: 6gb

System Operacyjny: Win 7 x64

(Laptop) Matryca 15,7" chyba xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*mając cichą nadzieję, że to już ta właściwa podstrona forum*

Czy zadziałają, a jeśli tak, to na jakich ustawieniach: a) Hitman Rozgrzeszenie b) Sleeping Dogs

na laptopie z konfiguracją: Intel iCore i3 2,1GHz; 3 GB RAM, Nvidia GeForce GT525M (1GB) , 320GB HDD,Windows 7 Home Premium 64 bit

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pójdzie mi FarCry 3 chociaż na wszystkim najniższym bez ścinek? Fast odpowiedź plx.

Procesor: Intel pentium CPU B960 2.2ghz 2 rdzenie

Karta Graficzna: (daje linka bo sam nwm) http://scr.hu/13q3/5w6fc

Ram: 6gb

System Operacyjny: Win 7 x64

(Laptop) Matryca 15,7" chyba xd

Nie.

*mając cichą nadzieję, że to już ta właściwa podstrona forum*

Czy zadziałają, a jeśli tak, to na jakich ustawieniach: a) Hitman Rozgrzeszenie b) Sleeping Dogs

na laptopie z konfiguracją: Intel iCore i3 2,1GHz; 3 GB RAM, Nvidia GeForce GT525M (1GB) , 320GB HDD,Windows 7 Home Premium 64 bit

Na najniższych dasz radę.

A ten gf 210 to lepszy od tego wymaganego czy po prostu ma późniejszą serię (11 bodajże) i jak mógłbym poprawić i zwiększyć ilość FPS?

Ten GeForce to karta absolutnie nie gamingowa i ledwo spełnia wymagania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo się cieszę

@chcę kupić wersję pudełkowa i mam pytanie. Ile GB mi się będzie dodatkowo pobierać ? Mam jeszcze dodatek Walka w zwarciu i to jest jakieś 2 GB a reszta ?

Calosc bedzie zajmowala jakies 30GB ze wszystkimi dodatkami - choc troche mniej, o ile dobrze pamietam.

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...