Skocz do zawartości

Czy pójdą? III


Bethezer

Polecane posty

Siemanko wink_prosty.gif Ja wiem że się już pytałem kiedyś o Watch Dogs ale teraz gra już wyszła i może wiadomo wiecej, poza tym jestem strasznie napalony na ta grę smile_prosty.gif . Więc chodzi o w/w grę na lapku w sygnaturce, a znalazłem że są podobno osobne wymagania dla lapków O.o (

zobaczcie sami, gdzies tak od połowy filmiku ) Wiec wychodzi mi, że z tych wymagań gdzies średnie być powinny wink_prosty.gif Co o tym myślicie ? smile_prosty.gif Będą w 1367 x 768 ? smile_prosty.gif

Niskie/srednie

@UP - Srednie/wysokie - ok. 30FPS w AC4 i wysokie w FC3 - z wiecej niz 30FPSami.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Haytham

Czy jest jakaś szansa że Watch Dogs pójdzie mi na minimalnych?

Procesor - Intel® Core i3-3110M CPU @ 2.40 GHz 2.40GHZ

Grafika - Intel® HD Graphics 4000

NVIDIA GeForce GT 635M

Pamięć - 4GB

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na laptopie(niżej podam) pójdzie bf3 choćby na najniższej rozdzielczości i detalach i wyciągnie chociaż 10-15 fps?

Laptop:

Mobility radeon 2400 hd

intel pentium dual core1.6 ghz

2 gb

PS.

Na jakich detalach pójdzie BF4 na moim kompie z sygnaturki? (procesor podkręcony do 3.3)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Watch dogs, BF3, Spider-man z tego roku i The walking dead.

Windows vista ultimate service pack 2 64 BIT

procesor : AMD Athlon{tm} 64 dual core processor 6000+ 3.00 GHz

Karta graficzna : Nvidia GeForce 8600 GTS 256 bit

Pamięć : 2 gb

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przez swoją głupotę w dość dziwny sposób spaliłem po długoletnim okresie współpracy swoje gf 9600gt podczas grania w wiedźmina 2. Mam w zasięgu ręki geforce gt610 z 2gb ram...czy po zmianie przy zestawie z sygnaturki będę mógł kontynuować rozgrywkę? dotychczas chodziła mi na średnio niskich w miarę płynnie z niewielkimi zacięciami przy rozdz. 1152x864.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...