Skocz do zawartości
Bethezer

Czy pójdą? III

Polecane posty

Gość Konuga

Witam serdecznie.

Chciałbym się dowiedzieć czy na moim przenośnym komputerze osobistym (którego specyfikacje można ujrzeć w sygnaturze) w przynajmniej 30 klatkach na sekundę w rozdzielczości ekranu 1366x768 będą chodzić pełne wersje gier z najnowszego numeru CD-Action (06/2014).

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to Source, do niskich detali w niewysokiej rozdziałce by starczyła... Gorzej z prockiem i RAMem. Jak system to XP to 1GB starczy, tak to nie ma co kombinować. A procek zalecany 2.40 więc może braknąć... Teoretycznie pójść może więc jak ci nie żal 11 złotych na promocji to możesz spróbować wyrwać na Summer Sale'u, ale gwarancji nikt ci tu nie da.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przymierzam się do zakupu Watch Dogs i chciałem się zapytać czy uda się odpalić grę w rozdzielczości FHD na następującej konfiguracj: CPU: Intel C2Q Q8300 (2,50Ghz), RAM: 6GB, GPU: Gigabyte GeForce GTX 650 1GB OC.

Z góry dzięki za odp.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Procesor: Intel? Pentium? CPU G2030 @ 3.00GHz 3.00GHz

Karta Graficzna: GTX 650

DirectX: 11

RAM: 4GB

Miejsce na Dysku: 100 gb

System operacyjny: Windows 7 32 bity

Pójdzie mi Bf4 na tym sprzęcie? to samo pytanie o arme III bo nie otrzymałem odpowiedzi której oczekiwałem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo. Podana została konfiguracja z i7 jako procesorem, więc zapewne były to rekomendowane. Jeśli podane zostaną bardziej dokładne informacje, będzie można określić. Na chwilę obecną, wydaje mi się, że nie w jakieś super jakości, ale pójść - pójdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam ! Pytanie na jakich detalach pójdą poszczególne gry i czy w ogóle pójdą smile_prosty.gif

Outlast

BF3

BF4

DayZ

Skyrim

Sprzęt

RAM 4GB ddr3

GRAFA: GeForce GTX 460 palit GDDR5

CPU: intel core i3 3.4 ghz

Acha i jeszcze jedno pytanie czy pogram sobie w tegoroczne tytuły ?? smile_prosty.gif

Edytowano przez Sebix
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...