Skocz do zawartości

Czy pójdą? III


Bethezer

Polecane posty

C2D E8500 3,16

4GB RAM DDR2

GTX550TI 1680x1050

Windows7 64 bit

Czy ruszy mi Titanfall ? Czy gra będzie chodzić płynnie w multi ? Dodam że beta mi się kraszowała i chodziłą w miere sprawnie.

Nie na najwyższych, ale spokojnie pójdzie, a crashe pewnie wina bety :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na czymś takim: http://www.samsung.com/pl/consumer/pc-peripherals-prtinters/ultra-mobile-pc/pc-archives/NP350V5C-S08PL (Windows 8.1)

Pójdzie Disciples II Gold (chodzi mi o wersję w pudełku, a pytam bo bunt elfów, włączyć się włączył, ale potem stawiał opory, z wersją gold pewnie będzie tak samo, mam rację?), jak będzie ze StarCraftem II? Z góry dzięki za odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam zamiar kupić Dark Souls II, ale nie wiem czy mój lapek pociągnie grę, i czy nie będzie ścin.

Specyfikacja laptopa:

Intel Core i5-3210M 2,5 GHz

GeForce GT 635M

8GB Ramu

Win 8.1 64-bit

Dla porównania wymagania gry:

Minimalne:

System operacyjny: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8

Procesor: AMD Phenom II X2 555 3.2Ghz albo Intel Pentium Core 2 Duo E8500 3.17Ghz

Pamięć: 2 GB RAM

Grafika: NVIDIA GeForce 9600GT, ATI RadeonHD 5870

Dysk twardy: 8 GB wolnego miejsca

Karta dźwiękowa: Kompatybilna z DirectX 9.0c lub wyżej

Sieć: Wymagane połączenie internetowe dla gry przez sieć oraz aktywacji produktu

Zalecane:

System operacyjny: Windows 7 SP1

Procesor: Intel CoreTM i3 2100 3.10GHz albo AMD A8 3870K 3.0GHz

Pamięć: 4 GB RAM

Grafika: NVIDIA GeForce GTX 465 lub wyżej, ATI Radeon HD 6870 lub wyżej

Dysk twardy: 8 GB wolnego miejsca

Karta dźwiękowa: Kompatybilna z DirectX 9.0c lub wyżej

Sieć: Wymagane połączenie internetowe dla gry przez sieć oraz aktywacji produktu

Cóż, próbowałem poszukać jednoznacznych porównań mojego sprzętu z opisanym w specyfikacji Dark Souls, jednak nie znalazłem porównywarek laptop-pc, a wyniki w benchmarku były robione na różnych pozostałych podzespołach.

Proszę o pomoc w miarę profesjonalną, i z góry nie dziękuje za komentarze typu: "ja się nie znam, ale może pójdzie" smile.gif

Byłbym też bardzo wdzięczny za opis działania samej gry, tzn. czy się będzie zacinać? Czy w ogóle ruszy? (natywna 1600x900)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@XeoN

Dzięki za odp. Ruszyć ruszyło, ale nawet zmiana zgodności, ograniczenie kolorów, uruchamianie jako admin, brak skalowania DPI ni pomogło, jeszcze zobacze, może zabawa z DX coś pomoże.

EDIT.

Problem dotyczy tylko buntu elfów, Powrót Galleana jedyny problem jaki ma, to brak odtwarzania animacji ataku w trakcie pojedynków. Mi to osobiście przeszkadza, i drażni mnie to ;/ Więc sobie nie pgram :(

OFFTOP. Imo polski dubbing brzmi lepiej biggrin_prosty.gif

Edytowano przez czeczen150
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jestem nowy na forum więc proszę o wyrozumiałosć. Mam w planach kupno battlefielda , tylko niewiem którego kupić. Battlefield 3 czy Battlefield 4. Jednak bardziej wolę Battlefield 4, lecz boję się , że mi nie zadziała i są w nim podobno dużo niedopracowań. Nigdy wcześniej nie miałem styczności z battlefieldem. Mi chodzi głównie o jakość wykonania trybu multiplayer, a nie o liczbę map. Oto mój sprzęt:

Windows 7 Home Premium 64 bitowy

Procesor: Intel? Core? i3 CPU 530 @ 2.93GHz

Pamięć RAM: 4 GB

Karta graficzna: NVIDIA GeForce 9800 GT 2781 MB Pamięci

Pamięć wolna na dysku: 60 GB

Proszę o szybką odpowiedź!

P.S Jak już wspominałem jestem nowy, więc jak temat znajduje się w złym dziale to proszę o przeniesienie gokuję Dziękuję ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: Czy na moim komputerze zadziała Battlefield 4 i na jakich ustawieniach?

Oto wnętrzności mojego komputera:

Windows 7 Home Premium 64 bitowy

Procesor: Intel? Core? i3 CPU 530 @ 2.93GHz

Pamięć RAM: 4 GB

Karta graficzna: NVIDIA GeForce 9800 GT 2781 MB Pamięci

Pamięć wolna na dysku: 60 GB

Proszę o szybką odpowiedź!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie takie deko przyszłościowe odnośnie Titanfall-a.

Jak to jest z tym ramem w tej grze bo na razie niemam kasy aby dokupić a chciałbym kupić grę i zagrać...

Mój piec:

mobo: asus sabertooth 55i lga 1156

procek i7 860 2,8ghz

grafika gigabyte gtx680 referent

ram 2x2gb kingston hyperx 2000mhz ddr3 cl9

Dodam,że mam zamiar zmieniać system z win7 32bit na win8 64bit i podkręcić w przyszłości procka/ram...to musi działać dobrze bo będę widział różnicę,mój monitor to 42calowa topowa Plazma 3D Panasa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...