Skocz do zawartości
Bethezer

Czy pójdą? III

Polecane posty

Czy pójdzie mi w 50-60 fps Counter Strike: Global Offensive? Mój pc:

Win 7 64 bit

Procesor: Athlon II x2 240

Karta graficzna: Sapphire Radeon 6850

Ram: 4 gb ddr2

Bez AA i innych popierdolek w natywnej rozdzielczosci na najwyzszych bedzie 40+ - gra ma kiepska optymalizacje - i FPS sa niestabilne, wiec bedzie rwac.

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up. właśnie ja też pierwsze słysze mi na starym piecu z 8600gt i q6600 szło pograć na med/high (płynnie) dvdmax93 jak dokupisz jakiegoś 4-jajowca to będzie medium a teraz na low zadziała, ale nie licz na serwery powyżej 24 graczy procesor za słaby ps. karta ddr3 czy ddr5 ?

Edytowano przez kagor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Darth - GO ma kiepską optymalizację 0_o ? Pierwsze słyszę.

Jest niestabilna. Zdaza sie sama wylaczac (I nie jest to odosobniony przypadek), a przedewszystkim, ostro zdaza sie szarpac FPSy. Wzgledem takiego Sourca, to po prostu tragedia.

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy śmignie BF3 MULTIPLAYER? Pytam się o FPS i roździałkę no i na jakiej szczegółowości.

Maszyna ;

Procesor ; Intel Core i3-3240 CPU @ 3,40 GHz 3,40 GHz

Graficzna ; AMD Radeon HD 7790 1GB GDDR5

RAM ; 4 GB DDR3

OS ; 'Łindołs siedem - ultimejt" 64 bit. Service Pack 1.

Zasilacz ; 500w, dobra firma.

Pozdro.

Edytowano przez shadqu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Procesor i karta, btw. ma ją mój znajomy, wystarczą do grania w zalecanych wysokich. Będzie płynnie +- 60 klatek na 1920x1080 roździałce i wszystkim na wysokie razem z anty-alisingiem, odświeżaniem. Spróbuj pograć przez chwilę na ultra, może byłoby w sam raz do grania, oczywiście uwzględniając spadek fps'ów o jakieś 25.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty teraz go kupiłeś ?sory ale jesteś niepoważny nie wiesz o czyms takim jak to że gotowców się nie kupuje poczytaj proszę, dostaniesz kupę z allegro a w tej samej cenie z innego lepszego serwisu mógł by być potwór gameingowy współczuje wywalenia pieniędzy. Poczytaj też o swojej ,,genialnej karcie graficznej,, http://www.komputers...im-lukiem!.aspx to karta z seri ,,dla nieobeznanych,, ma kilka gb pamięci (tak dla ładnych cyferek) żeby się żucała w oczy kupującemu a jej takowanie/moc itp. jest na poziomie 5 letniej karty ala 8600gt

Edytowano przez kagor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...