Skocz do zawartości

Czy pójdą? III


Bethezer

Polecane posty

Mam pytanie czy pójdzie mi Mortal Kombat Komplete Edition

Intel Core i5-2430M

Nvidia GeForce GT 520M 1GB

8 GB RAM

Windows 7 64-bit

Raczej tak. Optymalizacja jest w porzadku (Podobno).

@UP - nie ma szans na plynna rozgrwyke, ze wzgledu na karte graficzna. Dla pewnosci, sprawdz demo.

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nie bez powodu zwany złomem. Do gier nadaje się średnio, ale przy takim Assasynie III czy mass effectcie 3 dał o dziwo radę i to wcale nie w niskich, a średnich co najmniej.

Btw. A to na tym sprzęcie da się wyższą rozdzielczość niż 1024x768? Nawet przy gta sa jak ustawiłem sobie tę rozdzielczość byłem już zadowolony, na wyższej nie dało się już grać ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Metro 2033 lepiej chodzi na Radeonach, co nie zmienia faktu że na średnich spokojnie pograsz

?! Przecież to gra według umów optymalizowana pod GeForce'y, to tak jakbyś powiedział, że tressFX chodzi lepiej na kartach nVidii...

Tak samo jak Crysis 3 jest zoptymalizowany pod AMD a chodzi lepiej na nVidii... Spójrz na dowolny test kart graficznych na jakimś portalu komputerowym np. pclab a zobaczysz że mam rację

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak Crysis 3 jest zoptymalizowany pod AMD a chodzi lepiej na nVidii... Spójrz na dowolny test kart graficznych na jakimś portalu komputerowym np. pclab a zobaczysz że mam rację

Ok, może niewłaściwie to ująłem, bo wszelkie optymalizacje pod jednego z producentów są eliminowane krótko po ucichnięciu premierowej gorączki, ale Metro 2033 lepiej chodzi na GeForce'ach. W testach premierowych na pclab AMD miało przewagę tylko dlatego, że high-endowa karra z serii 5xxx i Crossfire z dwóch słabszych kart z serii 5xxx wyzamiatały GTX 285 i słabszym, lecz gdybyś porównał wydajność na bardziej porównywalnych kartach, nVidia miałaby przewagę.

Edytowano przez emqi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy odpale Borderlands 2 przy takim łączu ? Download-0,51 Mb/s Upload-0.22 Mb/s Ping-80 ms . Wiem, żę pytanie nieco dziwne bo jeśli chodzi o kofe kompa to na luzie pójdzie, ale boję się, że jeśli to prze STEAM to mogę mieć kłopot :/ .00.51 M0 Download

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Internetu potrzebujesz tylko do aktywacji gry. Niestety, od czasu premiery Bordelands 2 minęło już trochę czasu, więc na pewno wyszły jakieś patche, a pobieranie z szybkością 50KB/s może być bardzo bolesne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multi mniejsze? Pierwsze słyszę, zawsze myślałem, że jest na odwrót. Jak to Ci pewnie koledzy powiedzą, bo ja za bardzo nie wiem. Ale mniej więcej tak 800x600 na niskich to nie gra. Ale mogę się mylić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...