Skocz do zawartości
Bethezer

Czy pójdą? III

Polecane posty

To dziwne, bo ja kilka dni temu gralem. Sprwadz dokladnie, a nie herezje prawisz. tongue_prosty.gifhttp://store.steampo...04450/?l=polish - po prawej stronie widnieje przycisk: "POBIERZ DEMO".

Moze sprawdzales wtedy, kiedy nie bylo? Demo weszlo razem z premiera pudelkowej wersji - czyli w piatek.

EDIT: To zastanawiam sie... Po jaka cholere odpowiadasz mi na post, ktory byl kierowany do Underlife'a? Przeciez widzisz, pod ktorym napisalem. icon_wink.gif

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie sorry, myślałem że jest to skierowane do mnie wink_prosty.gif Taki pępek świata ze mnie... smile_prosty.gif

Nie musisz sie nad soba uzalac. Nie ma za co. Ja nie zwrocilem uwagi na nick, zazwyczaj poznaje po avatarach, a w takim przypadku nawet nie sprawdzalem. tongue_prosty.gif

@UP - tak, powinno spokojnie pojsc.

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, planuję kupić BF3 na dosyć już, nazwijmy to nie młody sprzęt. Chciałbym wiedzieć na jakich detalach w jakiej rozdzielczości i ile fps bym wyciągnął.

Specyfikacja:

System: Windows 7 Ultimate x86

Procesor: Intel Pentium Dual-Core E5200

RAM: 4GB (Czyta 3, 32 bity ;x)

Karta graficzna: Zotac GeForce 9500GT 1GB

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, planuję kupić BF3 na dosyć już, nazwijmy to nie młody sprzęt. Chciałbym wiedzieć na jakich detalach w jakiej rozdzielczości i ile fps bym wyciągnął.

Specyfikacja:

System: Windows 7 Ultimate x86

Procesor: Intel Pentium Dual-Core E5200

RAM: 4GB (Czyta 3, 32 bity ;x)

Karta graficzna: Zotac GeForce 9500GT 1GB

Moim zdaniem nie masz szans na przyzwoitą grę, nawet w HD na najniższych będzie pokaz slajdów max. ~20-25 FPS, nie mówiąc o serwach 64.

@tunik - dasz radę na low/med w przyzwoitej rozdziałce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chcę złożyć komputer o nastepujących parametrach:

- AMD Athlon II X4 631;

- Radeon HD 4850 DDR5;

- Good Ram 8GB DDR3;

I reszta parametrów jest myślę nie ważna w tym temacie - dodam, że posiadam Windows 7 Proffesional o architekturze 64-bitowej.

Czy pójdzie mi:

- Battlefield 3 - serwery 64 graczy i na jakich ustawieniach graficznych?

- Metro Last Light - na jakich ustawieniach graficznych?

I powiedzcie mi czy uciągnę stream'a z pomniejszych gierek jak League Of Legends albo Ghost Recon On-line i na ilu klatkach tak mniej więcej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Battlefield na średnich/średnio-wysokich (może), tak samo na serwerach 64, ale FPSów będzie nieco mniej.

Last Light także w okolicy średnich detali.

Co do streamów: do LoL spokojnie w HD 30/60 FPS będzie miał, z GO będzie gorzej, ale sprawa bardziej rozbija się o internet, żeby mieć i płynną grę, i stream bez lagów upload powinieneś mieć min. 2-4 Mb/s.

Edytowano przez emqi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol jak mówiłem spokojnie. GRO wysokich wymagań nie ma, ale też to nie jest config pod streamy, mimo wszystko uważam, że da radę. Jak dokładnie to ci nie powiem, bo to 'Czy pójdą', a nie 'Czy streamną' tongue_prosty.gif

Edytowano przez emqi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy na laptopie o takich specyfikacjach:

procesor AMD TurionII Dual Core P540 (2,4Ghz)

Pamięć DDR3 3072 MB (2 Moduły DIMM)

Karta ATI MOBILITY READON HD 5470 z 512 MB DPR

Pójdzie: Starcraft 2, GR: Future Solider, Batman AC i Risen 2

Z góry dzięki za pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...