Skocz do zawartości
Bethezer

Czy pójdą? III

Polecane posty

Witam, moje pytanie brzmi, czy dlc do Skyrima nie zawyżyją jego wymagań? Tzn czy Skyrim+dlc nie ma wyższych wymagań niż sam Skyrim.

Gram na lapku: i5 4gb 6770m 2gb. Skyrim śmigał w miarę gładko na mid-high czy to się nie zmieni po dodaniu dlc?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy na mój komputer pójdzie MW 2 ?

Parametry wymieniłem w komentarzy wyżej ...

I jakie jeszcze części serii bf i call of duty by mi poszły

Oczywiscie, ze pojdzie. Call of Duty - wszystkie czesci; Battlefield - wszystkie, oprocz "trojki" - za slaby procesor, za malo ram - odpuscilbym sobie.

@sebast1anek - raczej nie, nie powinienes uswiadczyc spadkow. To nie Battlefield 3, gdzie kazde kolejne DLC chodzi o wiele gorzej niz sama podstawka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja potwierdze, ze na najwyzszych nie bedzie problemu. Kiedys gralem w single player na ultra z Radeonem 4850 i AMD Athlon II 250 - nie uswiadczylem spadkow, o ile dobrze pamietam. Na Twoim sprzecie martwilbym sie tylko o AA - z tym moze byc problem, ale wcale nie musi. tongue_prosty.gif

Przy "freeweekend" na Steam - na tym samym sprzecie bezproblemowo odpalilem MW3, rowniez na najwyzszych.

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<p>Pujda na takiej konfiguracij iakies nowsze gry Amd athlon II 4x 2.6 4gb ram karta radeon 7750 plyta glowna asrock a75 pro4-m

Pujda. Nie podałeś czy karta DDR3, czy GDDR3, ale tak czy siak powinba dać radę, ale na wysokie detale nie licz.

Jak odpali :

1.Call of Juarez: Gunslinger

2.Metro last night

3.Grid 2

CoJ wymagań jeszcze nie ma, tak jak Grid, ale na średnich na pewno wszystkie pójdą (jak nie lepiej).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bf-4 nie ma jeszcze określonych wymagań. Tymczasem chciałbym się dowiedzieć czy wymagania far cry 3 blood dragon są większe od tych z far cry 3 czy takie same ?

Edytowano przez kagor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Battlefield 4 odpali mi na:

Pentium 166 MHz

32 MB RAM

karta grafiki 4 MB

????

Dodam że mam pojemny dysk twardy, 1 GB.

Żartujesz z tym swoim sprzętem?

Bf-4 nie ma jeszcze określonych wymagań. Tymczasem chciałbym się dowiedzieć czy wymagania far cry 3 blood dragon są większe od tych z far cry 3 czy takie same ?

Dokładnie takie same, nie licząc miejsca na dysku, które jest potrzebne do instalacji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...