Skocz do zawartości
Bethezer

Czy pójdą? III

Polecane posty

Mam nadzieję, że do pytania jakie chcę zadać nie potrzeba zakładania odpowiedniego tematu i nie dostanę osta :) Mój konfig: Radeon HD 6850 PowerColor 1 GB GDDR5, 8 GB RAM DDR3, AMD Athlon X4 3GHz. Przeprowadziłem test wbudoway w Arkham City i wyszło od 22 do 60 FPS, średnio bodajże 54. Wydaje mi się to nieco mało, zważywszy na to, że gra ogromnych wymagań nie ma. Gram w więkzości na bardzo wysokich bez wykorzystania DX11. Dodatkowo w trakcie gry jakoś nie oczuwam tych 54 FPS. Jak w myślicie?

PS.

Jeśli pytam nieodpowiedznie przepraszam moderację.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ! Czy pójdzie mi Hitman Absolution ?

Procek : Intel i3-2120 3.30 Ghz

Grafika : Intel HD Family

RAM : 4 GB

Sprawdzałem swojego kompa na checkreq pod kątem hitmana - mój wynik jak myślicie zgodne z prawdą ? Sprawdzałem wcześniej parę gierek w zasadzie się sprawdzało np. Max Payne 3 - co prawda tylko na minimalnych tak jak było napisane w uwagach ale pograć się dało :D

Z góry dzięki za odpowiedź !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pójdą mi Bastion i Castle Crushers?

Procek - 1.6 Ghz

RAM - 512 MB

Karta graficzna - ATI Rodeon HD Series 4650

System Operacyjny - Windows XP

@Down miałem... wg. planów, a jak Ci już pisałem, u mnie nic nigdy nie idzie według planów ;_;

Edytowano przez DarthMetalus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że do pytania jakie chcę zadać nie potrzeba zakładania odpowiedniego tematu i nie dostanę osta smile_prosty.gif Mój konfig: Radeon HD 6850 PowerColor 1 GB GDDR5, 8 GB RAM DDR3, AMD Athlon X4 3GHz. Przeprowadziłem test wbudoway w Arkham City i wyszło od 22 do 60 FPS, średnio bodajże 54. Wydaje mi się to nieco mało, zważywszy na to, że gra ogromnych wymagań nie ma. Gram w więkzości na bardzo wysokich bez wykorzystania DX11. Dodatkowo w trakcie gry jakoś nie oczuwam tych 54 FPS. Jak w myślicie?

Taki test ma maksymalnie obciążyć komputer, średni wynik 54 jest bardzo dobry, a przez większość czasu i tak nie dzieje się tyle, by zbić ci FPSy do 22. Tak, czy siak 30,40 czy 50 FPsów - różnicy nie zauważysz gra i tak będzie superpłynna ;)

Witam ! Czy odpale Saints Row 2 na niskich wymaganiach na :

Procek: AMD Phenom 8450

Triple-Core 2.11 GHz

RAM: 3 gb

Karta Graficzna: GeForce 6100 nForce 430

256 mb

Tylko prosiłbym o 100% pewne opdowiedzi.

Gra niestety jest równie "dobrze" zoptymalizowana jak The Third, wątpie byś miał rozgrywkę bez dropów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie na szybko, a mianowicie czy ruszy mi gierka Trials Evolution Gold Edition na PC? smile_prosty2.gif Specyfikacja mojego komputera jest w sygnaturce, tylko należy uwzględnić inną kartę graficzną, czyli Radeona X1650 Pro. Widziałem w internecie wymagania z podaną kartą GeForce GTX 560, ale aż takim ciołkiem w tym temacie nie jestem, żeby uwierzyć w konieczność jej posiadania, aby móc w gierkę pograć. Mogę liczyć na konkretną informację, czy "motury" u mnie pójdą i jeśli tak, jak komfortowo będę mógł pograć? sweat.gif

Edytowano przez tymikolo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, nie sądziłem, że tak prosta w zasadzie gra ma takie wymagania blink_prosty.gif Co do karty graficznej, nie wiem ile lat rzeczywiście przepracowała, bo musiałem ją ostatnio zamontować zamiast uszkodzonej 8800 GT confused_prosty.gif A system chyba faktycznie będę musiał zmienić (mały offtop, czym się właściwie różni Win 7 od 8? bo widziałem ostatnio u kogoś na laptopie i poza takim jakby panelem kafelkowym nie dostrzegłem innych zmian w stosunku do poprzednika; który system uważacie za lepszy?), tak samo zresztą jak cały komputer... No nic, dzięki za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tymikolo Win 8, wprowadził parę kontrowersyjnych nowości, m.in. logowanie za pomocą konta Microsoft i interfejsu Metro. Moim zdaniem największą wadą jest przystosowanie systemu do ekranu dotykowego, przez co system jest piekielnie męczący w obsłudze bez niego. Co do kompa - wystarczy nowy system + nawet nowa 8800-ka byś mógł ograć wszystko prócz C3 ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pójdą mi Bastion i Castle Crushers?

Procek - 1.6 Ghz

RAM - 512 MB

Karta graficzna - ATI Rodeon HD Series 4650

System Operacyjny - Windows XP

Ponawiam pytanie ^^

Sadze, ze moze dac rade. Choc Bastion bedzie o wiele bardziej wymagajacy, jednak na low w nizszech rozdzielczosci, czemu nie ? Tak, to powinno chodzic dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...