Skocz do zawartości

Czy pójdą? III


Bethezer

Polecane posty

Na najnizszych lepiej nie probowac. Tam najnizsze znacza: "Wysokie". Co nie zmienia faktu, ze tak i tak nie bedzie plynnie.

EDIT: Czy tylko ja nie moge dawac "strzalek" za posty ? Nie ma tez reputacji.

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pójdzie mi crysis 3?

Procesor- intel pentium cpu b970 2.30ghz

Karta graficzna- NIVIDIA GeForce GT 620M 1GB

Ram- 4gb

Windows 8

Na minimum może by Ci ruszyło, ale będą straszne ściny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .krótkie pytanko czy będą chodziły te gry Hitman Absolution i Slleping Dogs na średnich/minimalnych bez przycinania (jak z optymalizacją tych gier ) na:

Intel Core 2 duo 2.5 ghz

GeForce GTS 250 512mb

4gb ram

windows 7x64 ultimate

Edytowano przez Attack
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, powinny chodzic na tych detalach bez problemu. Sprawdz demo SP dla pewnosci. Hitman moze miec spowolnienia w akcjach z tlumem, ale zarzekam, ze nawet jak nie bedziesz mial wowczas 30FPS - nie uswiadczysz problemow z rozgrywka. Gra chodzilaby troche wolniej, jednak nie powinno Ci to przeszkadzac. Tak wiec mozesz spokojnie kupowac.

Optymalizacja ? Ciezko powiedziec - mam podobny sprzet do Twojego (Tyle, ze ze stajni Radeon i AMD) i gry chodzily w porzadku. W nowego Hitmana nadal gram i po przetasowaniu ustawien - wylaczeniu AA, cieni, itd. przy zachowaniu wysokiej jakosci tekstur - gra chodzi i wyglada bardzo dobrze. Oczywiscie wspomniana rozgrywka przy tlumie powoduje, ze animacja spowalnia - mimo to nie jest to uciazliwe. Co do drugiej gry. tak jak powiedzialem - sprawdz demo Sleeping Dogs - jest dostepne na platformie Steam.

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, ile razy mozna powtarzac ? Strona CYRI nie ma pojecia na ile dany sprzet jest wydajny. Jak wiadomo - karta karcie nie rowna - strona ta natomiast sciaga dane o naszym sprzecie i dopasowuje je do oficjalnych wymagan gry. Jesli w najnizszych wymaga, np. procesora czterorodzeniowego, a my mamy dwurdzeniowy - to wg. tej domeny - gra w ogole nam sie nie uruchomi. Co oczywiscie moze byc niezgodna z prawda, gdyz do gry wystarczy zwykly procesor, ktory posiadamy. To samo moze byc w przypadku karty. Strona sprawdzi, czy nasza karta obsluguje Pixel Shader 3.0 i to wszystko. Poda, ze pojdzie, co latwo potrafi wprowadzic w blad, gdyz mimo posiadania PS3.0, nasza karta jest po prostu malo wydajna, za malo, aby plynnie uciagnac gre. Kroce,j dla mniej wtajemniczonych i osob, ktore nie maja pojecia o czym pisze (Ciekawe, czy ja bym mial ?): "Nie nalezy sie sugerowac stronami Can You Run it, itp."

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Ja moje pytanie "czy pójdzie?" sformułuję trochę inaczej. Mianowicie, złożyłem pre-order na Tomb Raidera. Wiem, że gra ma dość niskie wymagania. Nie podam mojej specyfikacji, ale powiem, że FarCry 3, Hitman: Absolution, Max Payne 3 albo Arkham City chodziły mi na średnio-wysokich bardzo fajnie (dla mnie bardzo fajnie to 15-30 fpsów, a jak czasem spadnie to nie mam z tym problemu). Jak będzie z Tomb Raiderem? Mogę spać spokojnie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...