Skocz do zawartości
Bethezer

Czy pójdą? III

Polecane posty

Pojdzie w przyzwoitej ilosci FPS. Tyle, ze ta gra jest darmowa - szybciej bys sciagnal i sprawdzil, niz pisal na forum.

Mam pytanie. Czy mój laptop uciągnie Crysisa 3. Specyfikacja :

Intel Core i3-2370m 2,4 GHz

4 GB RAM

Windows7

AMD Radeon HD 7550m/7650m Graphics.

Byłbym wdzięczny a pomoc bo nie wiem czy kupować czy nie.

Nie bedzie plynnie.

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-procek AMD Athlon II X3 450 3.2 GHz

-dysk twardy HDD WD CAVIAR 500GB

-płyta główna ASUS M4A78LT-M AMD 760G Socket AM3

-karta grafiki ASUS GeForce GTS 450 1GB DDR5/128 bit HDMI

-Windows 7 Home Premium 64BIT

- RAM KINGSTON 4GB DDR3 1600MHz

-monitor panoramiczny LCD LG 24'

Jak myślicie, czy na takim kompie pójdzie mi(i na jakich ustawieniach) Far Cry 3? Powiem, że z tych nowszych gier to Assassin's Creed 3 chodzi mi płynnie na takich średnio/wysokich, spadki płynności są tylko w miastach, CoD:BO2 chodzi mi bez problemu i dosyć płynie w multi i zombie na wysokich, w singlu takie średnio/wysokie wystarczyły i było bardzo płynnie, cięło się tylko w pierwszej misji a potem już chodziło pięknie. Gry typu Skyrim, Mass Effect 3, Diablo 3 chodzą na wysokich bez żadnych problemów, Diablo i Skyrim może nie 100% płynnie, ale tych spadków prawie się nie zauważa. Jak będzie z Far Cry'em 3?

Edytowano przez AdiShepard
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na najnizszych to chodzi na moim komputerze, ktory nie ma zintegrowanej karty graficznej, a mimo to gra potrafi przyciac.

W Warfighter moze da rade, ale w BF3 juz nie. Chyba, ze bawi Cie gra w TDM na 16 graczy, ale do tego lepiej wziac juz CoDa.

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam laptopa o identycznej specyfikacji (MSI Ge620dx i3, gt635m, 4gb ram) i te gry działają płynnie. Jeśli chodzi o multi to gram na minimalnych (przy nie zmniejszanej rozdzielczości) na mapach do 32 graczy (na większej ilości potrafi chrupać). Działa też wiedźmin2(low-medium) , skyrim (wysokie), Far Cry 3 (średnie) i wiele innych nowych gier. Więc nie jest najgorzej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy Mafia 1, Path Of Exile, Diablo 3, Torchlight 1, Half Life 2, Runes Of Magic pójdą na tym staruszku? (Na najnizszych/średnich).

Laptop:

Procesor: AMD Athlon X2 Dual-Core QL-60

GHz: 1.90

RAM: 2,00 GB

Windows 7 Professional, Service Pack 1

Laptop: ACPI x64-based PC

Karta Graficzna: ATI Radeon HD 3200 Graphics

Będę wdzięczny za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zastanawiam czy pójdzie mi BF3 na średnich z powyłączanymi duperalami typu AA etc. ew. ustawiłbym na x2 albo jakoś ;P

Amd phenom 2 x4 955 BE

Ati radeon hd 4850 512mb

4gb ram

win7 64bit

A Swoją drogą można skądś sciągnąć demo? chomi mi o singla ;p

Edytowano przez karoliuss
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadanie, ja na swoim sprzecie, tyle ze ze slabym dwurdzeniowcem gram na low i da sie grac. Sadze, ze na srednich bez tych bajerow da rade. W koncu ma Phenoma II. Choc moj model R4850 jest wydajniejszy. Ciezko powiedziec, mimo to, ja bym na Twoim miejscu kupil - gra jest dobra nawet jak czasem spadaja FPSy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...