Skocz do zawartości

Czy pójdą? III


Bethezer

Polecane posty

@up

myślę ze risen i Fallout poszły by na najniższych.Sam gram w Fallouta NV na podobnym procesorze tylko pytanie czy karta uciągnie

Ja normalnie to mam kartę 8500gt 512mb ale po zainstalowaniu nowego Win. komputer czyta mi że jest 6100gt 256 mb ;/ Nie wiem czemu tak ;/ Ktoś też tak miał ? Ale słyszałem że New Vegas ma ten sam silnik co Fallout 3 a w Fallouta 3 gram na średnich bez żadnych ścinek .

Edytowano przez Wiktorek5000
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wiktorek5000 8500gt 512 MB to już inna rozmowa :) - wszystkie gru ruszą ( ale nie wiem jak z płynnością w BC2). A tym, co wali Win, jeśli tylko gry korzystają z pełnej mocy karty, bym się nie przejmował

@Up bez karty grafiki żadnej gry nie odpalisz :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wiktorek5000 - BC2 nie bedzie plynnie chodzil w multilplayer. W single jeszcze pograsz, ale w trybie dla wielu graczy na low nie bedzie dostatecznie plynnie. Pozostale gry jak Risen, Fallout i Borderlands - uruchomisz i pograsz bez problemu.

@Szaraminek - Jak emqi powiedzial - podaj model karty graficznej.

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szaraminek Crysis 2 pójdzie na Ultra Settings i nawet możesz wgrać paczkę tekstur wysokiej rozdzielczości, DMC wysokie/najwyższe, Far Cry 3 średnie

@soukrox13 będziesz miał w tej rozdziałce na fullu co najmniej ~40 fps

Edytowano przez emqi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up Bez problemu C2 w wersji 1.9. ma świetną optymalizacje, powinno iść w miarę płynnie niezależnie od detali, Twój wybór jakie sobie ustawisz, bo na ultra czasem przytnie

@TheMatrix12318 PlanetSide 2 jest fatalnie zoptymalizowany, raczej nie ugrasz

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pójdzie mi Far Cry 3 ?

Grafika - NVIDIA GF GTS 250

Procesor - Intel Core 2 Duo E4600 2.40 GHz

RAM - 2GB

System - WIndows XP

W szczególności chodzi mi o ten system. Mój ojciec twierdzi, że jego koledze Far Cry 3 poszedł na XP, ale z tego co wiem, to nic z tego, ale on się uparł, że działa i nie wiem co mam robić. Czy to ojcu się coś przyśniło, czy mówił prawdę ? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...