Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebi17

problem z FPS'ami

Polecane posty

Witam na początek podam mój sprzęt :

Karta graficzna : Gigabyte Ati Radeon WF3 HD7870 2GB DDR5

procek : Intel Core i5 - 3550 Ivy Bridge

Płyta Główna : Asrock B75M-GL Intel B75 LGA 1155

Do tego 8Gb RAM - u.

Zasilacz - 500 W

Win 7 64 bit

Według mnie sprzęt ten jest dobry jak na dzisiejsze standardy i bez większych problemów powinien udźwignąć nowe gra na wysokich detalach, niestety tak nie jest. Mam problem z fpsami w niemal KAŻDEJ grze ilość fpsów spada poniżej 20 ! i to nawet w starszych grach. Przykład na starym kompie o połowe słabszym od tego grałem w Two Worlds Na Full Detalach, bez najmniejszej zacinki, a na tym nawet na najniższych detalach gra się zacina !

Naprawdę nie pojmuje tego. Próbowałem niemal wszystkiego, czyściłem kompa ccleanerem, skanowałem kompa w poszukiwaniu wirusów, instalowałem sterowniki do karty graficznej (znaczy tak myślę że zainstalowałem stery do karty, bo z tym też mam problem a mianowicie niby mam zainstalowany ATI Cataclyst Control Panel, a nie mam go jak włączyć klikam na pulpit PPM i powinienem mię opcje otwarcia ATI Cataclyst, ale niestety takowej nie mam, ale w sumie nie ma co się dziwić to przecież Radeony ;P) Proszę o pomoc bo wreszcie chciałbym sobie trochę pograć chociaż w gierki z ostatnich CDA które też mają potworny spadek fps' ów ;p.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć screena z temperaturami np HWMonitor.

Podaj dokładny model zasilacza, bo napisałeś tylko 500W. Możliwe, że masz zasilacz z czarnej serii i może być przyczyną niestabilnej pracy PC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...