Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stroggo

Rozwiązany: Hitman Rozgrzeszenie nie działa

Polecane posty

Zmieniałem na angielski, ale nie działało. Zmienię na rosyjski (i tak mi się przyda pouczyć trochę tego języka biggrin_prosty.gif, a to czy dialogi będą rosyjskie czy tylko napisy to nie robi mi to różnicy).

No i kaktus. Zmieniam na rosyjski - nie działa. Naprawdę, twórcy "hitka" teraz powinni wydać patcha...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nowym kompie jest SP1. To samo na starym.

Framework 3.5 i 4.0 wgrane, zarówno na nowym jak i na starym sprzęcie.

DirectX 11.

Sterowniki graficzne: tu są jaja. Na forum "hitka" poradzono mi żebym wgrał nowe sterowniki beta 310.67. Mam odinstalować stare przez "dodaj/usuń programy", zresetować komputer, wyczyścić rejestr CCleanerem, znów zresetować komputer, wgrać nowe sterowniki i zresetować komputer. Pytałem o to, jak to należy dokładniej zrobić, ale odpowiedzi brak. Zwykle instalowałem sterowniki bez kasowania starych, więc mam pytania odnośnie tego:

1. Czy usuwanie sterowników przez "dodaj/usuń programy" grozi tym, że nagle ekran zrobi się czarny i już nie popracuję?

2. Czy takie zabawy typu usuwanie starych sterowników, czyszczenie rejestru CCleanerem i instalka nowych sterów mogę wykonać gdy system jest uruchomiony w trybie normalnym, czy najlepiej w trybie awaryjnym?

3. Instalator sterowników 310.67 (też beta, tak jak 310.64) oferuje opcję "Wykonaj czystą instalację". Co to dokładnie znaczy i czy to lepsze niż usuwanie przez "dodaj/usuń"?

Pytam, bo nie chciałbym mieć problemów z grafiką, a kasacji starych sterów i instalki nowych, przyznaję że nigdy nie robiłem...

Teraz jaja są większe... zamieniłem sterowniki tą metodą co podałem wyżej. Wyszła aktualizacja do "hitka", więc wgrywam ją. Partaczy się trochę, więc naprawiam aktualizację. Odpalam i... tak, wciąż nie działa. Frustracja już osiąga zenit, nie wiem czy kompa nie wywalić przez okno confused_prosty.gif... nie no, to oczywiście żart, ale naprawdę frustracja już jest duża.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System aktualizowany na bieżąco, SP1 wgrywany od nowa. Nic nie pomaga.

Dostałem porady na forum "hitka":

- Usunąć plik ClientRegistry.blob i spróbować grać - usunąłem, wgrał się, łysolem nie pogram.

- Usunąć wszystko od Steama, prócz steam.exe i folderu steamapps - zrobiłem to, ale i tak to nic nie dało

- Reinstalacja łysola - robi się, ciekawe czy pomoże...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wszystkie partycje skasuj i zrób nowe, potem zainstaluj steama na ,,świeżej'' partycji systemowej. Jeśli to nic nie da to chyba nie ma rozwiązania problemu. sad_prosty.gif

Sądząc po liczbie wyświetleń tego tematu to wiele osób ma ten problem.

PS: A próbowałeś uruchomić gre z ikony z pulpitu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli problem występuje nadal polecam napisanie do cenegi: serwis@cenega.pl i supportu steam https://support.stea...m/newticket.php z tym że do supportu steam należy zgłosić problem w języku angielskim, spróbuj jeszcze to https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=5688-IFHZ-2170

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, łysol pomimo zmiany nazwy folderu na Hitman nie ruszył. Nie ruszył też po wyłączeniu zapory sieciowej i antywira.

Edit: nie wiem dlaczego, ale na forum Hitmana przebywają chyba "znachorzy". Zasądził jeden z nich że mam pirata i mogę ich pocałować w d... na nic tłumaczenie że jest w błędzie bo mam oryginał. Cóż, zostaje jeszcze napisać do supportu Cenegi, a jak im się nie uda to też szkoda confused_prosty.gif.

I też odkryłem że Steam oferuje miejsce instalacji gry. Wybrałem tym razem dysk C. Ciekawe czy to coś da.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...