Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stroggo

Rozwiązany: Hitman Rozgrzeszenie nie działa

Polecane posty

Sprzęt:

Procesor: Intel Core i5 3,3 GHz

Grafika: nVidia GeForce GTX 560 Ti

System: Windows 7 Ultimate 64-bit SP1

RAM: 8 GB

HDD: 1,5 TB

Problem:

Oryginalny Hitman 5. Łakomy że sobie pogram zainstalowałem i doinstalowałem pakiet DLC "broń agencyjna". NIC Z TEGO!

Czekam aż się załączy... zamiast tego Windows wyskakuje z denerwującym i wywołującym frustrację komunikatem "Program Hitman5 przestał działać".

Czy ktoś pomoże z tym problemem? Chciałbym zagrać bo jestem ciekaw nowego Hitmana, a tu lipa :-(. Sterowniki graficzne aktualne (310.61). Próba uruchomienia w trybie zgodności z Windows Vista SP2 zakończyła się niepowodzeniem.

Proszę o pomoc :-(.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie będę ściągał pirata bo wydaje mi się to bezsensowne. Co jeśli się okaże że i piracki Hitman nie będzie działał?

To może wkleję to, co Windows pokazuje przy tym jak mi Hitman wywala. Sterowniki graficzne w wersji beta (310.61, najnowsze na stronie nVidia). Próbowałem wszystkiego - spójność plików gry (zero problemów), ponowna instalacja (i z dysku i ściąganie przez Steam) - nic nie pomaga, NIC. Poniżej log:


Podpis problemu:
Nazwa zdarzenia problemu: BEX
Nazwa aplikacji: HMA.exe
Wersja aplikacji: 1.0.433.1
Sygnatura czasowa aplikacji: 50a66a1c
Nazwa modułu z błędem: StackHash_0a9e
Wersja modułu z błędem: 0.0.0.0
Sygnatura czasowa modułu z błędem: 00000000
Przesunięcie wyjątku: f4664fe3
Kod wyjątku: c0000005
Dane wyjątku: 00000008
Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7601.2.1.0.256.1
Identyfikator ustawień regionalnych: 1045
Dodatkowe informacje 1: 0a9e
Dodatkowe informacje 2: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789
Dodatkowe informacje 3: 0a9e
Dodatkowe informacje 4: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789
Przeczytaj w trybie online nasze zasady zachowania poufności informacji:
http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=104288&clcid=0x0415
Jeśli zasady zachowania poufności informacji w trybie online nie są dostępne, przeczytaj nasze zasady zachowania poufności informacji w trybie offline:
C:\Windows\system32\pl-PL\erofflps.txt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stroggo

Na forum hitmana dość dużo osób ma problem z Win 7 SP 1

U niektórych gra w ogole nie startuje albo brakuje częsci Huda, muzyka się zawiesza albo w ogole nic nie słychać.

Póki co nie ma na to pomocy.

Jedynie porady w stylu "ustaw wszystko na najmniejsze detale itp "

Zapewne nie używasz SweetFX do Hitmana, ale jeśli tak to wyłacz programy w stylu X-fire/Raprt ( o ile z nich korzystasz )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie posiadam SweetFX i szczerze mówiąc pierwszy raz słyszę o czymś takim. Programów typu Xfire/Raptr nie używam.

Wygląda więc na to że trzeba poczekać na jakiegoś patcha wydanego przez twórców. A miało być tak pięknie. Taki byłem łakomy na to że pogram w Hitmana, a tu lipton.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, sprawdzałem spójność plików gry - wszystko OK.

Sterowniki do grafiki najnowsze - dalej błąd.

Reset Steam/komputera - dalej błąd.

Zmiana rozdzielczości - dalej błąd (zmniejszyłem z 1280x1024 do 1280x720).

Na hitmanforum.com dostałem poradę żebym sprawdził aktualizacje - główne wgrane, ale były poboczne dla 64-bitowych Win 7. Wgrałem i lipton - błędy dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka sposobów, jeśli one nie pomogą to już nie wiem, jednak będe dalej szukał rozwiązania.

1.Odinstaluj Steama i zainstaluj jeszcze raz pozwól mu się zaktualizować i zainstaluj ponownie Hitmana.

2.Zrób to samo co w 1 punkcie, jednak zainstaluj Steam w domyślnym folderze na dysku C (o ile już tego nie zrobiłeś).

3.Sprawdź inną wersję DirectX.

Na pirackich stronach czytałem, że może być to wina twojego systemu operacyjnego. Podobno na Home Premium działa bez zarzutu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na starym kompie Home Premium. Problem jest jednak taki że konfiguracja sprzętowa nie powala (Core 2 Duo 2,4 GHz, 2 GB RAM, GeForce 8800 GTX, Win 7 HP 32-bit SP1) i wątpię by "hitek" poszedł. Ew. mógłbym przenieść ze starej maszyny dysk twardy i sprawić żeby dało się uruchomić Home Premium, ale wątpię czy to coś da.

Ze Steam już się bawiłem w kasację, ponowną instalację, aktualizację, restarty ale i tak nie pomaga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu właśnie są jaja. Na forum Hitmana (hitmanforum.com) polecają użytkownikom instalować najnowsze sterowniki graficzne jakie są, nawet jeśli są one w wersji beta. Wgram 306.97, ale wątpię by to pomogło...

Poza tym na forum "hitka" napisali "Nvidia have just released Absolution specific drivers, which can be found here." czyli wychodzi na to że te sterowniki beta 310.61 mogą się przydać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...