Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Krizu

Telefon do około 1300zł

Polecane posty

Nowy nexus raczej nie znajdzie się szybko w naszym kraju, a jak nawet to pewnie w cenie lg koło 2000zł, gdyby był dostępny to jak najbardziej bym go chciał. Telefon miałby służyć do nowych gier, internetu i aplikacji... Chciałbym, żeby najlepiej miał ekran 4,7, był szybki i nie za gruby.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2k za nexusa 4? Niet. w polsce pojawi się w kilka miesięcy i cena będzie pikować w dół. W tym roku ceny galaxy nexusów latały jak szalone przez aktu do 4.1. wg mnie nowy nexus to świetny pomysł szczególnie jeżeli dobrze go kupisz a po pojawieniu się kolejnej wersji po 4.2 sprzedać nawet używkę z zyskiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co do tego nexusa to ja nie wiem, z tego co czytałem nexusy w granicach 1200zł można kupić tylko w państwach, w którym istnieje sklep google'a a w naszym takiego niema. W reszcie krajów nexus ma podobno być w prawie 2x droższych cenach. Jak wiesz coś na ten temat lepiej to postaraj mi napisaćto w tym temacie, bo jakby był u nas dostępny w tej kwocie to oczywiście, że bym na niego polował ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daruj sobie nowego nexusa, nie ma o czekać i przepłacać. jak pisze tvsuperstar, pomyśl o galaxy s2. jeśli potrzebujesz do internetu, aplikacji i gier, to myślę, że ten będzie najlepszy. mam go to teraz od 2 miesięcy i sprawdza się bardzo dobrze. dużo surfuje, grywać też mi się zdarza. korzystam z różnych aplikacji, szczególnie z nowej mobilnej panoramy firm, bo jak szukam knajp czy sklepów na mieście, to przydaje się w sam raz. i ta i inne aplikacje działają szybko i wygodnie. telefon nie za duży, nie za mały. jak dla mnie jest idealny. przejdź się do salonu, zobacz jak wygląda, jak działa i czy ci odpowiada rozmiarem i ewentualnie kup w necie, bo tak będzie taniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyy, no co do s2 ma ją moja siostra... Jest spoko, ale w tej cenie wolałbym kupić coś o przekątnej conajmniej 4,6 cala(zastanawiam się nawet nad notem) i rozdzielczością 720p. Jakieś inne propozycje,uwzględniam telefony używane?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym z zakupem poczekał do uruchomienia Play Store w naszym kraju. Bo wszystkie znaki na niebie wskazują na to że już niebawem google uruchomi nam w pełni sprawny stor.

Jak ktoś ciekaw to wystarczy wejść na Google Play przez proxy i wybrać język Polski. Wszystkie buttony, labele i text boxy przetłumaczone, specyfikacje urządzeń również. Tylko opisy nie są w języku Mickiewicza. Więc to już nie tyle nadzieja co kwestia czasu! ;)

Dla leniwych link z maską:

http://7.hidemyass.com/ip-1/encoded/czovL3BsYXkuZ29vZ2xlLmNvbS9zdG9yZS9kZXZpY2VzL2RldGFpbHM_aWQ9bmV4dXNfNF84Z2I%3D

Nexus 4! <3

I e-booki!! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, fajnie to napisałeś ;p Co do tego google store'a w polsce to ja nie wiem czy znajdzie się on w najbliższym czasie. Oprócz tekstu nic nie mówi o zakładaniu sklepu u nas... No ale 1200zl za nexusa to by było coś.... Sam już nie wiem co robić? Jak byłbym pewien, że ten sklep u nas będzue to brał bym nexusa, ale jak go nie będzie to chyba zostanę przy galaxy nexus, htc one x lub galaxy note

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nexusa w polsce chyba dystrybuował Samsung, teraz to rola lg.

Chwalicie s2? działa? pewnie jest to dobry smartphone, nawet MA dostać 4.1 ale praktycznie pewne, ze to ostatnia większa aktu(świeżego i jeszcze niedopracowanego 4.2 nie dostanie raczej) Atutem nexusów nad innymi telefonami są jego aktualizacje i fakt, ze mamy czysty android. Dla wielu to duża zaleta, często decydująca o zakupie sprzętu. Obecnie nexus stoi w pl na 2 kaflach ale widząc zapotrzebowanie na allegro pojawi się spora ilość ofert i ceny zaczną spadać. Choć fakt nikt nie wie co z tego będzie. Albo poczekasz niewiadomo ile i dostaniesz mocny sprzęt bez śmieci pokroju touchwiz, sense.

Fakt przyszłość cen nexusa tak na prawdę nie jest różowa.

Wątpię jednak ze ta polityka 350 euro w play 600 wszędzie indziej przejdzie. Ja w tym momencie wykorzystałbym bajer w postaci rodzinki za granicą. Proces gwarancyjny co prawda moze się wydłużyć i być bardziej kosztowny. Decyzja jednak należy do Ciebie.

Ja bym poczekał choć do połowy stycznia - na allego pojawią się aukcje niechcianych prezentów, telefony też się pojawią i możliwe(choć to tylko moje gdybania) ze ceny mogą spaść(chwilowo) Choć s2 z ceny schodzi dość wolno

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten dwurdzeniowy procek jest bardzo wydajny i nie tak mocno ustępuje tym 4rdzeniowym. To jest bardzo doby telefon, lepszy od sII, one s(bo tam siedzi stary 1,7, w polsce nie ma tych z i 1,5) czy sgn:) nie wiem czy to nie ten sam co w nowym nexusie 4, ale skoro Ci się nie podoba kapiszi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...