Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tomi8191

Czy warto ? i opinie - ZTE Grand X IN

Polecane posty

Witam.

T-mobile zaoferowało mi w sensownej cenie smartfona o którym w życiu nie słyszałem ani o firmie ZTE ze robi telefony, wiem tylko że modemy robią.

I mam kilka obaw co do tego telefonu.

Odnośnie telefonu mam kilka pytań.

Na pierwszy rzut oka jest ok, bawiłem się nim trochę i zastrzeżeń nie ma, ale chodzi mi o opinie osób które przez dłuższy czas miały styczność z telefonem lub go posiadają.

A więc jak ma się jego jakość wykonania ? Chińska firma w końcu... Czy jest warty uwagi a może omijać szerokim łukiem ?

Prosiłbym o szczere opinie i wyczerpujące odpowiedzi Najlepiej wypisać wszystkie problemy jakie występują bądź rzeczy przeszkadzające w nim nawet te drobne. I przede wszystkim czy warto zwrócić uwagę na ten telefon i jak się ma reszta czyli procek, wydajność, zgodność, aparat, wifi, aplikacje, przeglądanie internetu, granie, sms, rozmowy, wykonanie itp. można tak w nieskończoność, ale chce wiedzieć o nim wszystko łącznie z zaletami i wadami.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten ZTE jest na rynku światowym od 2 miesięcy a w Polsce dostępny od tak naprawdę 2 tygodni. Nikt nie wyda ci dość konkretnej oceny. Smartphone jest zdecydowanie wart uwagi. Pracuje na układzie Intel Atom, tak więc dość nietypowym dla urządzeń tego typu. Taktowanie jest dość wysokie do tego Hyper-Threading. Urządzenia używałem przez kilka dni. W moim odczuciu wykonany jest całkiem nieźle. Praca na nim była dość przyjemna tzn. wszystko działało płynnie i nie ścinało. Ogólnie produkt mogę polecić. Polecam też przejrzenie zagranicznych portali, gdzie można znaleźć recenzję po dłuższym czasie użytkowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...