Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kartofel101

Komputer-kilka pytań

Polecane posty

W sierpniu zakupiłem sobie komputer.

Procesor - Intel core i5 3470

Grafika - Gigabyte Radeon Hd 7770 1GB

Płyta główna - AsRock Z77 Pro 3

Ram- Kingston 8GB 1600mhz

I tak mnie zastanawia na ile może mi starczyć ten komputer bez jakichkolwiek ulepszeń? Na razie gram w co chce w rozdzielczości 1440x900 bo tylko taką max obsługuje mój monitor. Wszystko chodzi na full, wiem że pewnie gdybym włączył to Metro 2033 albo MP 3 to na full bym nie pograł. Wymieniłem te gry bo słyszałem że one w tej chwili najbardziej obciążają kompy ale oglądałem filmy z tych gier na zestawach podobnych do mojego i na średnich chodziło dobrze.

Interesuje mnie na ile starczy mi mój komp żeby pograć chociaż w średnich detalach na tej rozdzielczości. A tak wogóle na czym polega crossfire bo słyszałem ze nie raz połączenie kart graficznych niewiele daje. Wiem że moja płyta głowna posiada tą opcję dlatego ciekawi mnie czy jak bym np za dwa lata dołożył tego samego radka czy coś to da, czy lepiej będzie wymienić grafikę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem dlatego wziąłem procesor lepszy bo on powinien wystarczyć tak myślę na 4 lata chociaż. A kartę pewnie za 2-3 lata wmienię bo obecnie wziąłem słabszą bo nie miałem kasy. Mam tylko nadzieję że wymagania nie podskoczą nagle jakoś drastycznie i przynajmniej na srednich detalach w rozdzielczości 1440x900 będe mógł komfortowo grać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...