Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MajkelAMG

Karta Graficzna

Polecane posty

Witam Was Kochani!

Przyszedł ten czas, w którym trzeba dokonać modernizacji karty graficznej. : )

Mój Radek 4850 512MB trzyma się świetnie, lecz coraz częściej nachodzą mnie myśli dotyczące wymiany go na coś wydajniejszego.

Myślałem o Radeonie HD7770,

Ogółem chcę wydać na kartę 450zł. Nie interesują mnie monstra wydajności. Chciałbym po prostu poczuć "lekki" skok względem starego, poczciwego Radka. : )

Mój PC:

Procek: Core 2 Duo E8400

Płyta główna: Asus P5Q - Pro

Ram: Patriot PC2-6400 4GB 800Mhz

Zasilacz: Chieftec 550W

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz zadam pytanie jakże dla Was śmieszne, głupie.

Moja płyta główna będzie kompatybilna z PCI-Express 3.0 x16? Czym różni się od np. 2.0? Aż wstyd się pytać.

Mam pewne obawy czy nie będzie problemu np. z podłączeniem jej (czy się zmieści np.). hahah

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minimalnie spadnie wydajność.

Spadnie? W jakim aspekcie? O co dokładnie Ci chodzi?

Mam jeszcze pytanie. Karta nie będzie nudziła się przy dwurdzeniowym procku? : ) Mam go podkręconego do 3.8Ghz

Ta modernizacja jest po to, aby zyskać większy komfort w grach. Mam nadzieję, że się opłaci. : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak. Chodziło mi o Szafirka soczek.gif

http://www.morele.net/karta-graficzna-sapphire-radeon-ghz-edition-hd7770-1gb-11201-00-10g-453028/

Wracają do tematu kompatybilności z płytą główną. Poszukałem po forach i podobno taki radek 7770 może mi się nie zmieścić. Przecież to nie możliwe. Odniesiesz się do tego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie. Chyba na siłę próbuję szukać potencjalnych problemów.

Został mi jeszcze jeden dylemat. Od jakiego producenta wziąć tego hd7770. Ludzie chwalą Asusa, jednak ja po przejściach z moim HD4850 chciałbym trzymać się od nich z daleka. Gigabyte jest raczej najrozsądniejszym wyborem przy tej cenie.

Z tego co widzę polecacie sklep morele.net, także tam zakupię swego Radka. ; d

W dodatku przy mojej rozdziałce:1440x900 nie ma sensu brać czegoś mocniejszego. Biorę pod uwagę również swój portfel. : D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po raz kolejny.

Dziś decyduję się na złożenie zamówienia. Wybrałem model HD7770.

A konkretnie: http://www.morele.ne...7oc-1gd-456181/

Warto kupować tą od gigabyte? Z ich kartami nie miałem do czynienia także stąd te pytanie. Z tego co czytam po forach wszyscy są z tej wersji zadowoleni. : )

Mam pytanie też co do samego sklepu. Polecacie go? : P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...