Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maciejtwadine

Dobre słuchawki w dobrej cenie

Polecane posty

Witam! Chciałbym kupić nowe słuchawki, jako że stare padły, został po nich jedynie mikrofon. Skłaniam się ku modelowi HD 201 od Sennheisera z mikrofonem Zalmana:

http://allegro.pl/sennheiser-hd-201-mikrofon-zalman-zm-mic1-hit-i2774493087.html

Polecacie je, czy może powinienem szukać czegoś innego? Zaznaczam, iż mam do wydania max. 100-110 zł. Słuchawki oczywiście nauszne, zamknięte, z mikrofonem (ew., jak w powyższej aukcji, zestaw słuchawki+mikrofon za tę samą cenę), przeznaczone głównie do grania w warunkach późnowieczorno-nocnych (gdy wszyscy w domu już śpią), ale też słuchania muzyki ("hard & heavy" oraz spokojna elektronika) i okazyjnego oglądania filmów. Kabel nie musi być długi (akurat te Sennheisery mają trzymetrowy, o ponad metr za dużo, ale nie jest to dla mnie jakiś wielki problem). I najważniejsze - słuchawki powinny mieć dość dużą muszlę, aby objąć całe uszy i nie uciskać. Moje stare od Media-techa miały raczej małą muszlę i uciskały już po dobrej godzinie, a kiedy musiałem je mieć na uszach cztery godziny non stop (warunki ekstremalne), granie i słuchanie muzy zamienialo się w katorgę (szczególnie, że noszę okulary = dodatkowy ucisk).

Z góry dzięki za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie, aby nie bałaganić i nie zakładać kolejnego tematu: polecilibyście do HD 681 jakąś dobrą kartę dźwiękową? Zawsze (a więc od ponad 10 lat) miałem zintegrowaną, więc niezbyt się orientuję. Da radę wyrobić się w 200 zł, czy niekoniecznie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok, wygląda to coraz ciekawiej. A gdybym kupił tego Xonara DG/FiiO, to czy musiałbym do niego podłączać sprzęt grający i bawić się z kabelkami, czy mógłbym zostawić to tak, jak jest aktualnie (głośniki Logitech X-210 podpięte na stałe do wejścia z tyłu obufowy + słuchawki podpinane okazyjnie do wejścia na przednim panelu obudowy)?

@NoNamePL

Takie, jak tutaj?:

http://allegro.pl/su...2791619633.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie popatrzyłem po innych forach... Podobno HD681B grają "ostrzej" od HD688B. Nie powiem, lubię, jak gitara ma dobre brzmienie, ale mocnym basem też nie poskąpię, więc sam już nie wiem... Integra chyba niedługo trafi do lamusa, także to nie problem. Problemem jest cena - w moim przypadku te 6 dych robi różnicę. A do tego jeszcze muszę dorzucić mikrofon.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna, ale używana. Wolę nówkę tongue_prosty.gif . Szczególnie, że zakupy będę robił dopiero za kilka tygodni.

edit:

Zdecydowałem się ostatecznie na zakup Superluksów HD681 B (plus mikrofon Zalmana), karta dźwiękowa chwilowo poczeka (oby nie za długo). Dzięki wielkie za pomoc. Temat do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...