Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mat4176

Składam komputer

Polecane posty

Jak chcesz to zajrzyj na PurePC tam jest kilkanaście zestawów na każdą kieszeń, uaktualnianych co miesiąc. Znajdują się tam też propozycje monitorów, myszy i klawiatur. Wszystko profesjonalnie i czytelnie. Polecam.

Te zestawy nie są jednak zbyt wybitne w sporej części przypadków i za podane kwoty da się złożyć wydajniejsze maszyny, więc tym poradnikiem bym się zbytnio nie sugerował...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy, bo tak to wyjdzie zaraz że tylko my się znamy i tylko nasze zestawy są dobre. Ja tam większych zastrzeżeń nie mam, może poza tym upychaniem SSD na siłę. No i czasem to śmiesznie wygląda, jak np. jako alternatywę dla Deusa dają L7-530 :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież, nie napisałem, że są bardzo złe i do niczego się nie nadają :P Napisałem, że można złożyć w tej cenie coś wydajniejszego, bo pakować SSD i chłodzenie na procek, którego się nie kręci, kosztem procesora czy grafiki, to dla mnie głupota, o ile zestaw jest składany pod kątem wydajności, a takie było życzenie autora tematu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać po prostu, że mają inne priorytety. Bo np. nawet z tym chłodzeniem - dali do zestawu też L8-CM-530, więc po prostu nastawiają zestaw na ciszę. Ale fakt, jeśli się oczekuje maksymalnej wydajności to powinno to wyglądać trochę inaczej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...