Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Shaker

Smugglerkowy konkurs graficzny

Polecane posty

Drodzy forumowicze! Wielkimi krokami nadchodzi o to ta największa, najwspanialsza forumowa uroczystość i jak wszyscy wiemy, Smugglerki to jakość sama w sobie. Dlatego też nie może się obejść bez czegoś, co promowałoby to jakże znamienite wydarzenie.

Mamy tu na myśli grafikę, która od samego patrzenia wywoływałaby w ludziach chęć uczestnictwa w tak prestiżowej uroczystości, na której spotykają się najwięksi celebryci FA, a jest nią oczywiście Gala Smugglerków.

Z tym zwracamy się do was zdolnych i kreatywnych forumowiczów organizując ten konkurs na grafikę promującą to wspaniałe wydarzenie. Zwycięska praca pojawi się w poście otwierającym Galę Smugglerków 2012, a jej twórca otrzyma VIP-owską wejściówkę i mały tłum własnych fanek (albo fanów, wedle uznania). Będzie też mógł zostać *PAC*-nięty przez sławną członkinię komisji, co jest zaszczytem samym w sobie. Innymi słowy, nie przewiduje się nagród rzeczowych.

Termin nadsyłania waszej twórczości to początek grudnia, czyli dokładnie dwa tygodnie. Najlepsze dzieło wybierze bezstronny komitet Smugglerkowy, a informacja o zwycięskiej grafice zostanie umieszczona w tym temacie.

Wracając do spraw technicznych związanych z zamieszczaniem prac. Możecie umieszczać w temacie linki do serwisów hostingowych, na których znajdują się wasze prace, jak i również wysłać mi na e-maila, którego podam wam po skontaktowaniu się ze mną na PW(nie rozdaję go na prawo i lewo) . Oczywiście nie ulega też wątpliwościom, że grafika musi być WŁASNYM dziełem uczestnika, a wszelkie plagiaty będą tępione, razem z ich "autorami".

Rzecz jasna, treści uważane za obraźliwe, bądź sprzeczne z prawem, wiążą się z dyskwalifikacją oraz adekwatną nagrodą dla autora.

Ten temat służy do zamieszczania prac konkursowych i zadawania pytań, oczywiście na temat. Pozostałe posty będą kasowane.

Komitet i moderacja życzą inspiracji, jak i dobrej zabawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2d7hhy0.png

Cześć jestem nowy, chciałem się zapytać czy można opierać się na gotowych zdjęciach, następnie je posklejać w całość poprzerabiać itp, chyba wiecie o co chodzi?

Jesli zdjecia naleza do ciebie to nie ma problemu, ale jesli chcesz uzyc zdjec z internetu, to juz niestety bedzie plagiat.(przynajmniej ja tak mysle, lepiej zaczekaj az Shaker ci odpowie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bullwik

Jeśli są to zdjęcia, obrazki na licencji takiej, że użycie jest dozwolone bez ograniczeń(z tego co wiem istnieją free stocki) to owszem(brak wymieniania autora etc). W takim przypadku, jednak prosiłbym o poinformowanie mnie skąd te materiały zostały wzięte(tak dla weryfikacji, by nie zostać wykluczonym).

Jednakże raczej losowa grafika z Google się do tego nie nadaje tak dla przypomnienia. W przypadku manipulacji zdjęciowych, obrazkowych na takich materiałach liczy się ilość włożonej pracy w edycję i inwencji twórczej.

Nawiasem. Głównie chodzi o to, żeby ludzie nie wrzucali nam gotowców z internetu. np. Można sobie porysować/przerysować istniejące postaci, które pasują do avatarów i profilów członków komisji itd. Jakoś dobrze to skomponować i nie będzie problemu.

Jeśli coś się zmieni to poinformuję w tym temacie.

PS. Wstępnie czas macie do początku grudnia, jednak w praktyce można termin oddania prac przedłużyć, nawet do dwóch dni przed Galą Smugglerków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma zamiar zrobić jeszcze pracę na Smugglerkowy konkurs graficzny to proszę o zgłoszenie mi tego na PW.

Na wyrażenie chęci stworzenia waszego ,,dzieła" macie czas do poniedziałku. W przypadku braku nowych zgłoszeń komisja niezwłocznie zabierze się za wyłonienie zwycięzcy brawa.gif

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...