Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Blackhand

Rapidshare, Megaupload itp.

Polecane posty

Widzę, że nie ma tematu poświęconego tego typu usługom, więc chyba nic złego się nie stanie, że go założę, zwłaszcza, że mam problem z RS. Wygląda to tak: gdy chcę ściągnąć plik z RS, to w końcu trafiam na stronę, na której widnieje tekst typu:

You have reached the download-limit for free-users. Want to download more?

Get your own Premium-account now! Instant download-access! (Or wait XX minutes)

Więc odczekuję te XX minut (u mnie to zwykle jest wartość trzycyfrowa pomiędzy 200 a 300), pojawia się link, klikam go i ... pojawia się komunikat, że sesja wygasła (i wracam do strony z podanym wyżej komunikatem, z nowym licznikiem :/). No i teraz pytanie - czy da się coś z tym zrobić? Bo w taki sposób to można się bawić w nieskończoność :/. Dodam jeszcze, że mam neta przez "kablówkę" i nie mam publicznego IP (NAT, a właściwie PAT).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem z proxy, niestety, istnieje tu problem znalezienia "odpowiedniego" serwera :/. Kombinowałem też z Rapgetem (czy może Rapidgetem, nie pamiętam już nazwy, tak "dobry" był to program xD), nie pomogło :(. Jak znasz jakąś stronkę z adresami "dobrych" proxy, to byłby wdzięczny za jej podanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki :jupi: :pom: :). Jak do tej pory bez powodzenia kombinowałem z Google i listą serwerów z proxy.net.pl. A z tej strony, którą podałeś, zaraz pierwszy z brzegu "zaskoczył", a po wypróbowaniu jakichś 10-15 natrafiłem na taki, który dawał w miarę zadowalający transfer (5-10 kbps :D). Jeszcze raz wielkie dzięki :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...